andrychow.pl


Najpierw "Rozmowy bez makijażu" potem... pokaz mody!

Artykuły / Kultura Andrychów
Data: Wtorek , 18 Kwietnia 2017 - 18:50


Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie organizuje nowy cykl - "Rozmowy bez makijażu". Będą to ciekawe spotkania z kobietami znanymi, cenionymi i pełnymi pasji. Z zaproszonymi gośćmi rozmawiał będzie - występujący w roli gospodarza - Rafał Bryndal, polski satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów. Pierwsze ze spotkań zaplanowano na 22. kwietnia (sobota) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Gościem inauguracyjnych "Rozmów bez makijażu" będzie Edyta Olszówka.Edyta Olszówka to jedna z najlepszych polskich aktorek. W zasadzie tuż po ukończeniu szkoły aktorskiej stała się gwiazdą. Obdarzona niespotykaną wrażliwością i sceniczną intuicją należy do grona tych aktorek, których każda rola w teatrze i w filmie hipnotyzuje. Jej talent jest godny podziwu, o czym świadczy wiele znaczących nagród, które otrzymała podczas swojej oszałamiającej kariery. Ma na koncie współpracę z najlepszymi reżyserami i aktorami. Jej spektakularna uroda sprawia, że jest jedną z tych aktorek, które przykuwają uwagę publiczności. Niezwykle inteligentna, wrażliwa, piękna i utalentowana, podchodząca w bardzo profesjonalny sposób do swojej pracy. To jest jej pasja, której oddaje się z pełnym zaangażowaniem. Spotkanie z nią to zawsze cudowna podróż, podczas której można odkryć rozmaite aspekty bycia artystką i kobietą wartą grzechu...

Kilka słów o gospodarzu "Rozmów bez makijażu".

Rafał Bryndal jest autorem wszystkich polskojęzycznych tekstów zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Tekściarzem został z prozaicznego powodu. Nie zanadto przystojny i obdarzony raczej problematyczną urodą nie wiedział, w jaki sposób zrobić wrażenie na koleżankach. Nie mógł wykazać się jakimiś spektakularnymi osiągnięciami sportowymi, bo po prostu niczego nie uprawiał. Nie mógł zabłysnąć szczególną wiedzą, bo mu się nie chciało uczyć. Nie miał słuchu, więc nie grał na gitarze pod oknami klasowych piękności. Pozostało mu pisanie wierszy. Sądził naiwnie, że to zwróci na niego uwagę kobiet. Jego grafomańskie próby przeszły do historii szkoły. Potem było trochę lepiej, bo zaczął się otaczać dziewczynami na wyższym poziomie, nie tylko w butach na obcasach. I tak mu już zostało. Jego twórczość uzależniona jest od kobiet, z którymi się zadaje. Dlatego może tak wiele tekstów jest totalnie niezrozumiałych. Cokolwiek Bryndal napisze, związane jest to z jego kolejną miłością, zwykle beznadziejną, bo dziewczyny niestety już nie wielbią tak jak kiedyś poetów. Szczególnie jeśli ci jeszcze żyją.

Ponadto podczas kwietniowego spotkania obejrzycie Państwo "Wiosenne metamorfozy" czyli pokaz mody firmy DE MARCO, której właścicielką jest projektantka Władysława Frączek. Poprosiliśmy ją o kilka słów na temat najnowszej kolekcji: "Do niedawna w Polsce panowało przeświadczenie, że ubrania od projektanta są zarezerwowane tylko dla celebrytów, a przeciętny Polak powinien ubierać się w sieciówkach, hurtowniach lub na bazarach. Towar jest tam tani, więc można dużo kupić i mało zapłacić. Na szczęście ten stereotyp zaczął się zmieniać. Ostatnie lata pokazują, że coraz częściej sięgamy po rodzime produkty. Dotyczy to również odzieży. Ubieranie się u projektanta stało się nie tylko modne, ale przede wszystkim dostępne. Projektanci mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ z każdym rokiem popyt na oryginalną odzież rośnie. Polki chcą nosić polskie ubrania, wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Nasze ubrania są ponadczasowe. Charakteryzują się odrębnym i oryginalnym stylem wypracowanym przez lata pracy w branży odzieżowej. Kolekcja ta przypadnie do gustu kobietom, które lubią elegancję i minimalistyczne formy. Staram się łączyć klasyczny, paryski szyk z odrobiną ekstrawagancji. Podczas pokazu zobaczycie Państwo zarówno stroje biznesowe, jak i na wielki bal. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji.  Zapraszamy!

Każda z Pań otrzyma:

- bon rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania w Salonie Mody De Marco
- 20 % rabatu na zabieg na twarz lub ciało do wykorzystania w Salonie Perła Day Spa w Wadowicach

Ponadto wśród publiczności zostaną rozlosowane dwa zaproszenia o wartości 250 zł na zabiegi na twarz francuskiej marki Ericson Laboratoire (do realizacji w Salonie Perła Day Spa)

Cena biletu: 20 zł.

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.
Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.kupbilecik.pl.

Info: www.kultura.andrychow.eu


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8685

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393