andrychow.pl


"Big Cyc" - czekając na busa do Centrum Kultury i Wypoczynku - Andrychowa

Artykuły / Kultura Andrychów
Data: Wtorek , 21 Marca 2017 - 18:00


20 marca 2017 r. przed południem w andrychowskim Urzędzie Miejskim gościła znana w Polsce kapela rockowa - "Big Cyc". To właśnie tam - w gabinecie burmistrza Tomasza Żaka rozpoczęły się pierwsze kadry teledysku kręconego do utworu "Jesteśmy najlepsi". Po wizycie w ratuszu ekipa filmowa wraz z zespołem przeniosła się na rogatki miasta, gdzie próbowano łapać busa w kierunku centrum. Szczęśliwym trafem nadjechał bus do centrum :) a konkretnie do Centrum Kultury i Wypoczynku - Andrychowa. Tam w kolejnym fragmencie nagrania odbyła się wesoła "pikieta - happening" na ulicy Krakowskiej. W kadrach teledysku nie zabrakło metalowej fanki zespołu :) fontanny Andrychowianki. Kolejny "klaps" padł w Parku Miejskim, gdzie na przysłowiowej "ławeczce" dyskutowano o prawdziwym pięknie naszego regionu. Po co to wszystko? Teledysk chwytliwej i popularnej piosenki zespołu "Big Cyc" - "Jesteśmy najlepsi" jest częścią działań związanych z jedynym swego rodzaju świętem - obchodami 250 lat założenia Andrychowa. Z tej okazji główny organizator obchodów - Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie szykuje dla mieszkańców wiele niespodzianek i okolicznościowych eventów. Oprócz koncertów i wydarzeń towarzyszących wydane będą publikacje dotyczące historii miasta, materiały i gadżety promocyjne - zarówno dla mieszkańców jak i odwiedzających nas gości. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie www.250lat.andrychow.eu

Podczas kręcenia teledysku na twarzach głównych aktorów-muzyków i bohaterów drugiego planu - zespołu Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie nie brakowało uśmiechu! Były wspólne fotki z mieszkańcami i fanami, autografy, rozmowy. No cóż - kolejny raz okazuje się, że po odrzuceniu "politycznej" otoczki - wcale nie jest z nami tak źle. Potrafimy się śmiać, rozmawiać, wymieniać poglądy i ... Jesteśmy - jak w piosence autorstwa Jacka Jędrzejczaka - Najlepsi!

Kiedy w oczy wieje wiatr, przeciw nam jest cały świat - jesteśmy najlepsi
Przełamiemy ślepy los, pokażemy swoją moc - jesteśmy najlepsi
Raz, dwa, trzy - zwyciężymy właśnie my
Niech się leje pot i kapią łzy, My wracamy znów do gry!


Mieszkańcy Andrychowa pewnie nie raz usłyszą jeszcze w tym roku te słowa. Warto nauczyć się ich na pamięć i powtarzać - bez względu na opcje polityczną i światopogląd :)

Wracając do kręconego w Parku Miejskim teledysku. Przechodzący obok ekipy filmowej i zespołu "Ktoś" - popatrzył na siedzącego na ławeczce Krzysztofa Skibę i powiedział - O! Kukiz! :)

No cóż - samo życie! Jak widać o popularność i rozpoznawalność muszą walczyć nie tylko muzycy i celebryci, ale też regiony i miasta :) Świętowanie 250 lat założenia Andrychowa to świetna okazja, by podsumować dotychczasową historię i nauczyć się więcej o miejscu w którym przyszło nam żyć, bawić się i pracować.

JS


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8674

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393