andrychow.pl


Zaśpiewaj podczas Fabryki Muzyki Niezwykłej - Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Czwartek , 10 Listopada 2016 - 09:50


14 listopada mija termin zgłoszeń do udziału w konkursie podczas Fabryki Muzyki Niezwykłej - Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki. Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Prezentacje konkursowe odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie w dniach 25- 26 listopada 2016 r. Soliści i zespoły przyjmowani są do udziału w konkursie na podstawie nadesłanych nagrań. Wiek uczestników: powyżej 16 lat. Tegoroczny konkurs przeprowadzony będzie w dwóch etapach. W piątek 25 listopada uczestnicy zaprezentują dwa wybrane przez siebie utwory. Mile widziane są piosenki autorskie. Zadaniem etapu pierwszego jest wyłonienie grupy finalistów, którzy wystąpią w sobotę 26 listopada. Wykonają jedną piosenkę z programu własnego oraz drugą wylosowaną z wymienionych w regulaminie piosenek z repertuaru Anny Treter, która będzie gościem specjalnym i jurorem tegorocznej imprezy.

Laureaci głównych nagród zostaną zaproszeni do występu podczas koncertu finałowego - recitalu Anny Treter. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie i program festiwalu zamieszczone są na stronie internetowej: www.kultura.andrychow.eu/fabryka

Przypomnijmy, że laureatką I nagrody ubiegłorocznego festiwalu była Karolina Micor - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Karolina pochodzi z Gilowic, ale na festiwal przyjechała z Londynu. Tam gra i śpiewa w zespole Lit FM.

Koncerty towarzyszące:

19 listopada - RÓŻE EUROPY, CHŁOPCY Z PLACU BRONI, KULT
25 listopada - PATRICK THE PAN, SMOLIK // KEV FOX
26 listopada - ANNA TRETER z Zespołem i Laureatami Festiwalu

Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8611

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393