andrychow.pl


Grupa MY na Plenerze Malarskim w Gryfowie ¦l±skim

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: ¦roda , 24 Sierpnia 2016 - 16:32


W dniach 4-14 sierpnia członkowie Stowarzyszenia Grupa Twórców "MY" przebywali na Plenerze Malarskim w Gryfowie ¦l±skim. Plener zaowocował wieloma pracami malarskimi, które już można zobaczyć na zamieszczonych fotografiach, a pozostałe wspomnienia z pleneru będ± dalej przelewane na papier i płótno, w zaciszach domowych plenerowiczów.

Owoc pleneru będzie można zobaczyć na dorocznej wystawie w Domu Kultury w Andrychowie, na któr± już serdecznie zapraszamy, oraz na innych wystawach. Zwiedzili¶my wiele pięknych miejsc, które uwiecznili¶my w swoich pracach, takich jak: Bastei w Szwajcarii Saksońskiej, Pravcicka Brana w Szwajcarii Czeskiej, Zamek Frydlant i miasto Liberec w Czechach, Zamek Czocha, Zamek Legend ¦l±skich, Szklarsk± Porębę z wyjazdem na Szrenicę i na koniec ¦wieradów Zdrój, w którym przypadkowo natrafili¶my na wspaniały koncert młodych muzyków.

Mieszkali¶my w pięknie położonym gospodarstwie agroturystycznym "Agroryb", otoczonym stawami rybnymi, gdzie mogli¶my podziwiać dzik± przyrodę, wschody słońca we mgle, oraz zmagania miło¶ników wędkowania z bardzo wielkimi czasem karpiami. My korzystali¶my z bezkrwawych łowów tj. strzelania z wiatrówki do tarczy.

Plener udało się nam zorganizować dzięki dofinansowaniu z Zadania Publicznego Urzędu Miejskiego w Andrychowie, Starostwa Powiatowego w Wadowicach, Centrum Kultury w Andrychowie, oraz sponsorów: Małopolskiej Spółdzielni Handlowej WIZAN, Bankowi Spółdzielczemu w Andrychowie oraz Stacji Paliw inż. Wita Ziółkowskiego w Andrychowie, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.


Info & Foto: Grupa Twórców MY


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8574

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393