andrychow.pl


Andrychowska firma Pawbol Sp. z o.o. wśród laureatów prestiżowej nagrody "Orły Wprost"

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Wtorek , 05 Lipca 2016 - 19:27


27 czerwca 2016 r w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród "Orły Wprost". W opisie nagrody czytamy: "ORŁY WPROST to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski. Lista "Orłów Wprost" została opracowana przez redakcję WPROST oraz wywiadownię gospodarczą Bisnode. Pod uwagę brane były wyniki finansowe za lata 2012-2014, a laureaci zostali wyłonieni w dwóch kategoriach - firmy z największym średnim wzrostem zysku netto oraz firmy z najwyższym średnim zyskiem netto. Taka właśnie prestiżowa nagroda w kategorii średni wzrost zysku netto w latach 2012-2014 trafiła do firmy Pawbol Sp. z o.o. - producenta osprzętu elektrotechnicznego z siedzibą w Andrychowie. Średni wzrost zysku netto dla firmy w latach 2012-2014 wyniósł 48,40%. Gratulujemy!

Jak wspomnieliśmy - Wśród laureatów nagród Orły Wprost znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, oraz przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Nagrodzono więc największe, zyskowne przedsiębiorstwa oraz te, które najbardziej dynamicznie powiększają swoje zyski. To jednak nie wszystko, ponieważ dodatkowymi warunkami, jakie musiały spełnić firmy, które otrzymały nagrodę był brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników (dłużników) i odpowiednia rentowność. Przedsiębiorstwa musiały również wykazać się zasługami na rzecz swojej małej ojczyzny.

Nagroda jest kolejnym wyróżnieniem dla firmy Pawbol. Przypomnijmy - w kwietniu 2016 r. firma Pawbol otrzymała prestiżowe Diamenty Forbesa.

Warto dodać, że wśród laureatów nagrody znalazła się jeszcze jedna firma z powiatu wadowickiego - MASPEX GMW SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Wadowicach, która otrzymała nagrodę za największy średni zysk netto w latach 2012-2014 (152,5 mln zł).JS


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8560

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393