andrychow.pl


Uczennica ZS nr 1 laureatką Olimpiady Turystycznej

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Sobota , 30 Kwietnia 2016 - 10:48


Znaczący sukces odniosła w ubiegłym tygodniu Natalia Pabiś - uczennica klasy 3t, kształcącej w zawodzie Technik obsługi turystycznej w Technikum nr 1 w Andrychowie (ZS nr 1 im. T. Kotarbińskiego) zajmując podczas III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce - IV miejsce w Polsce! Dzięki temu może już teraz pochwalić się indeksem Uniwersytetu Łódzkiego, a także zwolniona jest (100%) z części pisemnej Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie T.13 i T.14. Finał Olimpiady odbył się w dniach 20-23 kwietnia 2016 r. w Spale (woj. łódzkie). Hasło przewodnie trzeciej edycji Olimpiady to: "Szlaki turystyczne. Od pomysłu do realizacji".

Natalia zaprezentowała zaprojektowany przez siebie szlak turystyczny pt. "Motocyklem przez przełęcze - na styku trzech Beskidów"; rozwiązała 40 zadań obejmujących materiał z zakresu geografii, marketingu, obsługi ruchu turystycznego, geografii turystycznej, prawa w turystyce oraz zaprogramowała wycieczkę po Lipsku.

Organizatorem olimpiady był Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Uczennicę do Olimpiady przygotował Zespół Nauczycieli Przedmiotów Turystycznych.

Gratulujemy!

Info: ZS nr 1 w Andrychowie


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8515

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393