andrychow.pl


Był czwarty na VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Sobota , 05 Marca 2016 - 12:13


Arkadiusz Konopko - uczeń ZDZ Wadowice zdobył IV miejsce podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. W konkursie uczestniczyło 233 uczestników z całej Polski. Po raz szósty uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, uczący się na kierunku technik logistyk i technik spedytor spotkali się w Dąbrowie Górniczej, by sprawdzić swoją branżową wiedzę. Organizatorem wydarzenia była Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, kształcąca wykwalifikowane kadry inżynierskie i menedżerskie dla branży logistycznej w oparciu o nowocześnie wyposażone laboratoria i ścisłą współpracę z wiodącymi firmami logistycznymi.

Miejsca na podium zajęli uczniowie z Krosna, Opola i Konina. Arkadiusz Sumera uczeń kl. II Technikum Logistyczne-mundurowe, wywalczył sobie czwarte miejsce! Do najlepszych zabrakło mu tylko 0.5 pkt.

- Arkadiusza do konkursu przygotował Przemysław Płonka - nauczyciel przedmiotów logistycznych w naszej szkole. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Okazuje się, że nasza szkoła nie tylko fryzjerstwem stoi. Potrafimy być najlepsi również w innych dyscyplinach informuje Zofia Wanat - Dyrektor ZS w Andrychowie, Technikum Logistyczne - mundurowe w Wadowicach ZDZ Katowice
Foto: ZS ZDZ w Andrychowie


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8484

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393