andrychow.pl


Młodzi, piękni, pomysłowi. Wiemy kto pojedzie na finał!

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Poniedziałek , 29 Lutego 2016 - 20:14


Na początku każdej wielkiej kariery jest pasja. Zespół Szkół w Andrychowie ZDZ w Katowicach rok po roku udowadnia, że oprócz nauki zawodu pomaga rozwijać pasję, zaszczepiając młodzieży ideę zdrowej, kreatywnej rywalizacji. W dniu dzisiejszym Miejski Dom Kultury w Andrychowie gościł półfinalistów "Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Kreatorów". Finał imprezy przewidziano na 4. kwietnia 2016 r. w Jastrzębiu. W andrychowskim półfinale uczestniczyło 13 par - kreatorów i modelek. Do finału zakwalifikowały się Ruta Atłas (kreatorka) z Natalią Siwiec (modelka) oraz Magdalena Szydłowska (kreatorka) i Natalia Habowska (modelka) Nagrodę publiczności zdobyła Karolina Gacek (modelka), której stylizacja opracowana przez Zuzannę Bukowską zachwyciła przybyłych.

Jury miało trudny wybór. Oceniano nie tylko wizaż, kreację i fryzury ale również pomysł, wykonanie i prezentację konkursową.
Co ciekawe w konkursie startował również uczeń gimnazjum! Tego rodzaju rywalizacja to dla młodych stylistek i stylistów świetny sposób sprawdzenia swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych, a dla modelek i modeli pierwsze próby na "czerwonym dywanie".

Przypomnijmy - konkurs polegał na wykreowaniu postaci w stroju i fryzurze regionalnej - styl krakowski. Jak młode kreatorki i kreatorzy poradziły sobie z tematem! Sami zobaczcie!

JS


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8481

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393