andrychow.pl


Instruktorzy z Hufca Andrychów najlepsi w Chorągwi Krakowskiej!

Artykuły / ZHP - Hufiec Andrychów
Data: Poniedziałek , 15 Lutego 2016 - 17:30


W sobotę, 6 lutego, w Nowohuckim Centrum Kultury miała miejsce III Gala Plebiscytu TADEK 2015 na najlepszych instruktorów Chorągwi Krakowskiej. Tradycyjna Akademia Dla Ekstra Kadry to święto wszystkich instruktorów z Małopolski w ramach którego docenia się całoroczny trud i zaangażowanie instruktorów harcerskich. Warto wspomnieć, że z tej okazji harcerze występują w strojach wieczorowych, a po Gali odbywa się tradycyjny bal karnawałowy.

Instruktorzy zgłaszani byli w 13 kategoriach, a następnie spośród nich Kapituła Plebiscytu wybierała pięciu nominowanych w każdej kategorii. Do nagrody z Hufca ZHP Andrychów wyróżnionych zostało siedmiu instruktorów, a są nimi: phm. Izabella Ziółkowska - Drużynowy Zuchowy, pwd. Maja Pawińska - Drużynowy Harcerski, pwd. Justyna Bogacz - Drużynowy Wędrowniczy, hm. Henryka Jekiełek - Kwatermistrz, pwd. Katarzyna Rygał - Pomocna Dłoń i phm. Artur Walkowiak - Komendant. Każdy z wyżej wymienionych w ubiegłym roku swojej harcerskiej działalności wykazał się dużym zaangażowaniem w pracę i funkcjonowanie Hufca, a także niemałym doświadczeniem i własną inicjatywą w wielu podejmowanych przedsięwzięciach, co zostało dostrzeżone przez Kapitułę.

Nasi instruktorzy udowodnili, że w Andrychowie wciąż jest radość - zwycięzcami w swoich kategoriach zostali phm. Izabella Ziółkowska i phm. Artur Walkowiak! Gorąco im gratulujemy i mamy nadzieję, że sukces zaowocuje jeszcze prężniejszymi i efektywniejszymi działaniami andrychowskiego Hufca.

Info i Foto: Hufiec ZHP Andrychów


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8476

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393