andrychow.pl


Propozycje Koła PTTK "Chałupa" przy ASM

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Czwartek , 28 Stycznia 2016 - 01:27


Koło PTTK "Chałupa", działające już od ponad trzydziestu lat przy Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zaprasza do udziału w wycieczkach górskich, wyjazdach na imprezy kulturalne i cyklicznych spotkaniach w Klubie Podróżnika. Wyjazdy w góry, zwłaszcza w porze zimowej, adresowane są głównie do wytrawnych turystów. Odbywają się w niedziele, średnio co dwa tygodnie.Najbliższe z nich to:

7 lutego - Beskid Śląsko-Morawski - Javorovy
21 lutego - Beskid Sądecki - Radziejowa
6 marca - Beskid Żywiecki - Dzień Kobiet na Babiej Górze
20 marca - Javorniki - Velky Jawornik

W sobotę 27 lutego Koło PTTK "Chałupa" organizuje wycieczkę do Gliwickiego Teatru Muzycznego na musical "Rodzina Addamsów". Wyjazd o godz. 16.00. Cena (bilet, przejazd, ubezpieczenie): 80 zł.

Gliwicka "Rodzina Addamsów" to polska prapremiera doskonale sobie radzącego na Broadwayu musicalu, do którego muzykę i teksty piosenek napisał Andrew Lippa, libretto zaś - Marshall Brickman i Rick Elice - to energetyczne i wprowadzające w doskonały nastrój widowisko w reżyserii Jacka Mikołajczyka. W spektaklu występuje obsada wybrana w ogólnopolskim castingu, do którego zgłosiło się ponad 450 osób!

Link do szczegółowych informacji o spektaklu: http://www.teatr.gliwice.pl/3,939,Rodzina_Addamsow.html

Podczas kolejnego spotkania w Klubie Podróżnika Koła PTTK "Chałupa" (Klub ASM, 22 lutego, godz. 19.00) Dyonizy Szczygielski opowie o wędrówce Drogą św. Jakuba do Santiago de Compostela w galicyjskiej części Hiszpanii. Swoje slajdowisko autor zatytułował "Camino Portugalskie Nadbrzeżne z Porto do Santiago de Compostela". Wstęp wolny.

Szczegółoweinformacje na temat imprez można uzyskać w siedzibie Koła PTTK "Chałupa" przy ul. Lenartowicza 7 w poniedziałki w godzinach 18.00-19.30 lub pod numerem telefonu 600 851 991.

Aktualne informacje i mnóstwo zdjęć z wycieczek można znaleźć na nowej stronie internetowej Koła: http://kolo-pttk.wix.com/chalupa

Info: PTTK ChałupaTen artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8469

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393