andrychow.pl


Pilotażowa selektywna zbiórka popiołu z domowych kotłowni

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Czwartek , 19 Listopada 2015 - 16:23


Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że wprowadza w najbliższym czasie pilotażową selektywną zbiórkę popiołu z domowych kotłowni opalanych węglem i drewnem (na zasadach dobrowolności) z terenu gminy Andrychów. Osoby gromadzące selektywnie popiół otrzymają do bezpłatnego używania pojemnik 240 l. Popiół przygotowany do odbioru powinien być ostudzony, suchy (nie należy polewać popiołu wodą) i nieubity (gdyż tylko taki nie spowoduje zniszczenia pojemnika).

Odbiór zapełnionego popiołem pojemnika będzie realizowany zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych). Od momentu pierwszego zgłoszenia potrzeby odbioru popiołu, będzie on odbierany regularnie do końca okresu grzewczego tj. do 30.04.2016 r. Corocznie 100 osób, które odda największą ilość zebranego selektywnie popiołu, otrzyma tygodniowy karnet uprawniający do bezpłatnego wejścia na Basen Kąpielowy w Andrychowie.

Mieszkańców zainteresowanych selektywnym zbieraniem popiołu zapraszamy do odbioru pojemników po wcześniejszym okazaniu dowodu osobistego w siedzibie firmy: Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., 34-120 Andrychów ul. Batorego 24 w godzinach od 7:00- 15:00.

Z poważaniem
Prezes ZGK Sp. z o.o.
mgr Marek Drożdż


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8424

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393