andrychow.pl


Uwaga wokaliści! Za tydzień mija termin zgłoszeń do udziału w konkursie FMN - PIOSTUR.

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Poniedziałek , 09 Listopada 2015 - 15:26


Zbliża się termin, organizowanej przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, imprezy "Fabryka Muzyki Niezwykłej" - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej "Piostur Gorol Song" i Innej. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7 w dniach 26-28 listopada. Andrychowska impreza jest jednym z konkursów kwalifikujących do udziału w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Soliści i zespoły przyjmowani są do udziału w konkursie na podstawie nadesłanych nagrań Wiek uczestników: powyżej 16 lat. Termin zgłoszeń mija 14 listopada br. W tym roku część konkursowa festiwalu przeprowadzona zostanie w dwóch etapach. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

W piątek 27 listopada uczestnicy zaprezentują dwa wybrane przez siebie utwory. Mile widziane są piosenki autorskie. Zadaniem etapu pierwszego jest wyłonienie grupy
finalistów, którzy wystąpią w sobotę 28 listopada. Tym razem usłyszymy jedną piosenkę z programu własnego oraz drugą losowo wybraną przez jury z czterech piosenek z repertuaru Tadeusza Woźniaka, który będzie gościem specjalnym i jurorem tegorocznej imprezy.

Laureaci głównych nagród zostaną zaproszeni do występu podczas koncertu finałowego - recitalu Tadeusza Woźniaka.

Andrychowski festiwal to także koncerty gwiazd:

- 26 listopada - STANISŁAWA CELIŃSKA "Atramentowa"
- 27 listopada - Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie
- 28 listopada - TADEUSZ WOŹNIAK z zespołem i Laureatami Festiwalu oraz Projekt HEE - Marcin Sady (laureat I nagrody w 2014 r.)

Bilety na poszczególne koncerty i karnety na wszystkie wydarzenia do nabycia w MDK lub online: www.ticketpro.pl i www.kultura.andrychow.eu.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie i program festiwalu zamieszczone są na stronie internetowej: http://www.kultura.andrychow.eu/piostur.


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8411

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393