andrychow.pl


Andrychowianie biegli po serce Zbója - oddając swoje własne

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Niedziela , 18 Października 2015 - 21:26


18 października 2015 r centrum Andrychowa zamieniło się w olbrzymi obiekt sportowy. W godz. 12:00 - 17:00 odbyła się III impreza charytatywna pod hasłem Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki. Połączenie ruchu i pomagania potrzebującym wyciągnęło w niedzielne popołudnie kilkuset mieszkańców miasta. W tym samym czasie na stadionie AKS Beskid odbył się turniej dla młodych piłkarzy - "Zostań piłkarzem" w którym uczestniczyli piłkarze rocznika 2007. Imprezy miały charakter charytatywny. Dochód organizatorzy przekażą Jasiowi z Andrychowa oraz Antosi z Sułkowic, cierpiących na poważne choroby, wymagające kosztownego leczenia.

W biegu wystartować mógł każdy, kto chciał pokonać wyznaczoną wcześniej trasę - spacerem, biegnąc lub jadąc. Po pokonaniu trasy uczestnicy otrzymywali potwierdzenie - serduszko. Najbardziej aktywni mogli liczyć na nagrody od sponsorów. W organizację imprezy włączyło się wiele instytucji gminnych, organizacji młodzieżowych i stowarzyszeń. Restauratorzy przygotowali smaczne posiłki a gospodynie - coś słodkiego!

Lista wszystkich, którzy pomogli w organizacji imprezy dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie, który również czynnie włączył się w zorganizowanie wspólnej miejskiej imprezy.


JS


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8394

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393