andrychow.pl


"Na małym i wielkim ekranie" - VIII Międzynarodowy Turniej Fryzjersko-Kosmetyczny

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Poniedziałek , 12 Października 2015 - 18:17


W najbliższy piątek - 16 października 2015r w Hotelu Czarny Groń w Rzykach Praciakach odbędzie się VIII Międzynarodowy Turniej Fryzjersko-Kosmetyczny Stylista XXI Wieku "Na małym i wielkim ekranie" Organizatorzy spodziewają się 500 uczestników z Polski Południowej, szkół zawodowych kształcących w zawodzie fryzjer, technik usług fryzjerskich, technik usług kosmetycznych. Na turniej przyjadą uzdolnieni uczniowie, ale nie tylko ze szkół z Częstochowy, Bielska-Białej, Żywca, Cieszyna, Warszawy, Kielc, Rosji (Moskwa) i Ukrainy (Lwów). Dużą liczbę uczestników zapowiadają również klasy fryzjerskie naszego powiatu.Jesteśmy szkołą, która stawia za priorytet pozyskanie umiejętności zawodowych uczniów i właściwe ich przygotowanie do rynku pracy. W konkursach corocznie bierze udział kilkuset uczestników, modeli, obserwatorów, firm kosmetycznych i fryzjerskich, producentów kosmetyków. To prawdziwe święto mody i urody, ale przede wszystkim możliwość pogłębienia umiejętności zawodowych młodych fryzjerów.
Komisja sędziowska składa się z uznanych mistrzów fryzjerskich w Polsce. W tym roku przewodniczy jej Pani Małgorzata Strug-Grzywa - medalistka Mistrzostw Świata we Fryzjerstwie w Mediolanie.

W tym roku w konkursie udział zapowiedzieli uczniowie z Moskwy - Moskiewski Technologiczieski Koleeg 24 i Ukrainy - Lwowska Filia Kijowskiego Uniwersytetu Kultury i Nauki.

Patronat Medialny przyjęły: "Fale Loki Koki", które w ramach konkursu organizują własny konkurs fryzjerski i "Krakowskie Szkoły Artystyczne".

Przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody, włącznie z profesjonalnymi szkoleniami najlepszych firm kosmetycznych oraz stylizacji wizerunku.

Organizatorzy zapraszają uczniów klas fryzjerskich szkół zawodowych, techników, i szkól policealnych. To miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności, podpatrzenia trendów mody i urody, spotkań z ciekawymi ludźmi.

Jeszcze można się zapisać! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia szkół, salonów kosmetycznych i zgłoszenia indywidualne.

Tel kontaktowy: szkoła w Wadowicach – 33 873 14-74, szkoła w Kętach 33 845 31.

Info: Zofia Wanat, Dyrektor Zespołu Szkół w Andrychowie, Technikum Usług Fryzjerskich w Wadowicach.
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8386

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393