andrychow.pl


Konferencja - spotkanie profilaktyczne - Dopalacze kradną życie

Artykuły / Ważne sprawy
Data: Piątek , 02 Października 2015 - 22:08


Ośrodek Wspierania Rodziny w Andrychowie organizuje kolejną, ważną we współczesnych czasach konferencję - spotkanie profilaktyczne, poświęcone zagrożeniom płynącym z używania substancji psychoaktywnych oraz metodom pomocy osobom uzależnionym, które odbędzie się w MDK w Andrychowie 19 października 2015 r. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich tych, którzy pragną szerzej zapoznać się z tematem.

Program spotkania:

10:00 - Powitanie uczestników konferencji, przedstawienie celu i założeń konferencji - Marta Kajzer Dyrektor Ośrodka Wspierania Rodziny w Andrychowie.
10:05 - Nowe substancje psychoaktywne - charakterystyka i specyfika branży marketingowej dopalaczy - Katarzyna Kudyba - pedagog, trener w obszarze profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy.
11:00 - Charakterystyka dopalaczy, wpływ dopalaczy na organizm człowieka - Dr Ewa Gomółka - Kierownik Pracowni Toksykologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

11:45 - Przerwa kawowa.

12:15 - Działania Państwowej Inspekcji Sanitarnej zmierzające do ograniczania używania nowych środków psychoaktywnych - Grażyna Przeźmińska Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Krakowie.
13:00 - Terapia młodzieży w zakresie substancji psychoaktywnych. Doświadczenia pracy w Ośrodku "Nadzieja" w Bielsku - Białej - Monika Pleszewska - pedagog, profilaktyk, terapeuta w Katolickim Ośrodku Wychowania i Terapii Młodzieży "Nadzieja" w Bielsku-Białej.
13:45 - Zakończenie konferencji, podsumowanie (panel dyskusyjny).

Zgłoszenia na spotkanie proszę kierować do Ośrodka Wspierania Rodziny w Andrychowie, Izabela Jończy-Chmiel (33) 875-24-29 w godzinach od 8:00 do 15:00 do 14 października 2015 r.


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8375

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393