andrychow.pl


Bezpiecznie wyruszamy na wakacje

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Czwartek , 13 Sierpnia 2015 - 09:43


12 sierpnia 2015 r. na terenie Gminy Andrychów Ośrodek Wspierania Rodziny w Andrychowie realizował kolejną akcję profilaktyczną "Bezpiecznie wyruszamy na wakacje". Akcję przeprowadzono wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach. Podczas rutynowych kontroli, kierowcy otrzymywali zestaw materiałów edukacyjno-profilaktycznych związanych z problematyką bezpieczeństwa na drodze. Akcja miała na celu promowanie pozytywnych zachowania kierowców, ale też informowanie ich o zdradliwym wpływie alkoholu na kierujących pojazdami. Działania przeprowadzono w ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnych w których Gmina Andrychów uczestniczy od lat.

Tradycyjnie sprawdzano również bezpieczeństwo przewożenia dzieci. Wakacje w pełni!. To dla nas zastrzyk energii, wytchnienia i wypoczynku. Bądźmy odpowiedzialni! Nie siadajmy do samochodu z pijanym kierowcą! Reagujmy, gdy widzimy nietrzeźwych wsiadających za kierownicę!

Poniżej fotoreportaż z akcji profilaktycznej Ośrodka Wspierania Rodziny w Andrychowie i Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

JS


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8330

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393