andrychow.pl


Siatkówka plażowa sportem rodzinnym - warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem

Artykuły / Sport
Data: Piątek , 07 Sierpnia 2015 - 16:12


13. sierpnia (czwartek) na basenie miejskim w Andrychowie odbędą się siatkarskie warsztaty dla dzieci z Grzegorzem Fijałkiem. Będzie to czwarte w tym sezonie spotkanie Grzegorza Fijałka z młodzieżą. Projekt "Siatkówka plażowa sportem rodzinnym - Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem", czyli Grzegorz Fijałek Camp odbył się już w Chorzowie (13 lipca), Łodzi (16 lipca) oraz w najbliższy weekend 8-9 sierpnia odbędzie się w Gdańsku. Kilka dni po zajęciach nad morzem, warsztaty zostaną zorganizowane w Andrychowie. Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju.Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobaczy jak wygląda profesjonalny trening siatkarski, pozna nowe, zróżnicowane formy ćwiczeń i rozwinie swoje możliwości ruchowe.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. Dla uczestników zajęć przygotowane zostaną pamiątkowe koszulki sportowe oraz certyfikaty.Warsztaty z Grzegorzem Fijałkiem dla młodzieży z Andrychowa i okolic odbędą się na basenie miejskim przy Al. Wietrznego 6, w czwartek 13. sierpnia o godzinie 13:00. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wysłać zgłoszenie pod adres gfijalekcamp@plazaopen.pl lub zadzwonić pod nr numer telefonu: 507253818. Zapisy będą również prowadzone w dniu zajęć. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Wstęp na basen jest płatny, ale organizatorzy pokrywają koszt wstępu uczestnikom, którzy zgłosili się do udziału w zajęciach drogą mailową.

Informacja prasowaTen artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8326

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393