andrychow.pl


Komunikat ZGK Sp z o.o.

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Środa , 15 Lipca 2015 - 15:11


W związku z zapytaniami mieszkańców dot. perturbacji w miesiącu lipcu z odbiorem odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informujemy uprzejmie, że problemy te spowodowane były kilkoma przyczynami. Szczegóły komunikatu w rozwinięciu wiadomości.

- bardzo wysokie temperatury otoczenia, które powodowały problemy z chłodzeniem silników naszych pojazdów i wymuszały znacznie częstsze i dłuższe przerwy w pracy;

- wystąpienie huraganowych wiatrów, które m.in. spowodowały długą przerwę w dostawie elektryczności na składowisku w Choczni i wstrzymanie odbiorów odpadów przez prawie cały jeden dzień roboczy;

- znacznie większa ilość zbieranych odpadów komunalnych;

- nieporozumienia związane z obowiązującym nowym harmonogramem i wystawianiem przez mieszkańców odpadów we wcześniejszych terminach niż należało.

W/w powody spowodowały mniejsze niż potrzeba odbiory we właściwych terminach, co z kolei powodowało konieczność przesuwania i zwiększało ilości odpadów do odbioru w kolejnych dniach. Problem został częściowo rozwiązany poprzez dodatkową pracę w soboty i zakończony będzie w najbliższych dniach. 

Za zaistniałe problemy przepraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy

AZK sp. z o.o. Andrychów
ZGK sp. z o.o. Andrychów


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8302

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393