andrychow.pl


Imponująca Mobilna Aplikacja Rowerowa BesBIKE! Polecamy!

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Poniedziałek , 13 Lipca 2015 - 18:04


Mobilna Aplikacja Rowerowa to system, który łączy nawigację, przewodnik rowerowy i kanał multimedialny wykorzystujący kamery sportowe. Projekt jest dedykowany dla terenu gmin Andrychów oraz Wadowice. BesBike sprawi, że od dziś pokonywanie przestrzeni na rowerze stanie się zupełnie nowym doznaniem.

System składa się z trzech uzupełniających elementów. Pierwszym z nich i niejako jądrem, jest aplikacja rowerowa przeznaczona na urządzenia mobilne. Zawiera w sobie nawigację oraz przewodnik multimedialny. Wszystko to podane w rewolucyjny sposób. Drugim elementem jest strona internetowa sprzężona z aplikacją, która obok treści w niej zawartych, prezentuje filmy nagrane kamerą sportową z poszczególnych tras. Ostatnią składową systemu są znaki QR, dzięki którym możliwe jest wgranie aplikacji na całym obszarze objętym projektem.

BesBike to rewolucyjny system, który wprowadza turystykę rowerową na terenie Lokalnej Grupy Działania Wadoviana do ścisłej czołówki technologicznej. Powstał produkt turystyczny o najwyższych parametrach i innowacyjności.Link do strony
Informację nadesłał Andrzej Pietyra
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8297

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393