andrychow.pl


Spektakularne sukcesy MSH Wizan, a wkrótce wielka loteria z samochodem!

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Sobota , 30 Maja 2015 - 14:58


Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan to jedna z wielu firm w naszym regionie zasługująca na uznanie nie tylko za bardzo dobre wyniki działalności i sukcesy biznesowe, ale też - za pomoc organizacjom i współudział w życiu lokalnej społeczności. To co podoba nam się najbardziej to fakt, że Wizan działa w środowisku gmin i powiatów Małopolski, wspomaga lokalne działania oraz robi wszystko, żeby współpracować z miejscowymi biznesmenami i dostawcami. Kilka dni temu - Prezes MSH Wizan poinformował o organizowaniu przez Spółdzielnię konkursu z okazji 70-lecia działalności, w której główną wygraną będzie... samochód!

O tej nowej atrakcyjnej formie promowania przez firmę swojego jubileuszu dowiedzieliśmy się podczas spotkania integracyjnego organizowanego w Rzykach przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich. To bardzo dobrze, że informacja ta ujrzała światło dzienne właśnie w takich okolicznościach. Wbrew pozorom - MSH Wizan i Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich cechuje pewne podobieństwo. Obie organizacje łączą silne osobowości - liderzy, potrafiący nie tylko zarządzać pracą zespołu ludzi, ale też robiący wszystko dla scalania lokalnych społeczności.

Obaj liderzy twierdzą skromnie, że sukces nie jest wyłącznie ich dziełem, lecz wynikiem wspólnej pracy zespołów. Bez tej właśnie współpracy - liderów i zespołów - niewiele udałoby się osiągnąć.Podczas Walnego Zebrania Spółdzielni Prezes SGW podziękowała za świetną współpracę z MSH Wizan w imieniu wszystkich Gospodyń Stowarzyszenia. Walne Zebranie Przedstawicieli jest najważniejszym zebraniem dla spółdzielców. Zebranie podsumowało i oceniło działania zarządu, ale też wytyczyło nowe kierunki rozwoju spółdzielni. Można być dumnym z osiągnięć spółdzielni! Ma na to wpływ wiele czynników - zarządzanie, ale i wspólna, ciężka praca!

Wielkimi brawami gospodynie podziękowały za pomoc, której udziela im MSH Wizan, podkreślając, że sponsor to przyjaciel - a Wizan jest przyjacielem SGW od początku powstania Stowarzyszenia!

Prezes Jerzy Chylewski ilekroć przybliża działania spółdzielni MSH Wizan - zawsze podkreśla wielkie zaangażowanie i współpracę wszystkich jej członków i pracowników.

Po raz pierwszy w Andrychowie będziemy mieć konkurs w którym główną nagrodą będzie samochód! oraz 12 dużych nagród - będą roboty kuchenne, mikrofalówki, pralki itp. Konkurs będzie trwał od 1 lipca do końca października. Będą w nim brały udział osoby, które złożą kupony za zakupy na kwotę 70 zł - jeden kupon - jeden los - poinformował Jerzy Chylewski - podkreślając, że zorganizowanie takiego konkurs to bardzo skomplikowana sprawa ze względu na procedury, szereg wymaganych dokumentów i przepisów, ale Wizanowi krok po kroku udaje się to pokonywać.

7 listopada odbędzie się losowanie nagrody głównej - samochodu. 70 lat Wizanu zapowiada się niezwykle uroczyście. Ma to być wielka impreza w której będą uczestniczyć starostowie powiatów, burmistrzowie przedstawiciele samorządu Małopolski.

Gospodynie obiecały pomóc w organizacji wystawy rękodzieła i poczęstunku dla gości. Cieszy nas, że w gminie działają wspólnie dla dobra jej mieszkańców - dwaj tacy liderzy jak Jerzy Chylewski i Czesława Wojewodzic! Teraz przed MSH Wizan wiele pracy! Gospodynie również przez najbliższe miesiące nie zamierzają próżnować. Co roku w czasie wakacyjnych imprez dla społeczności gminy pomagają organizatorom - Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie w wielu działaniach.

Już wkrótce zapowiada się ich wiele! Będą Dni Andrychowa i Festiwal Małopolskich Smaków na Placu Mickiewicza, gdzie gospodynie będą uczestniczyć w wielkim gotowaniu potraw na ogromnej trzymetrowej patelni. Kolejna wielka impreza zapowiada się w pierwszą niedzielę września - Dożynki Gminne!

Zarówno dla MSH Wizan z okazji Jubileuszu jak i dla Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Andrychowie życzymy wiele sukcesów i zadowolenia z pracy dla naszego wspólnego dobra! a liderom - wiele satysfakcji z działań, które docenia tak duża liczba mieszkańców.

Dla Was też mamy życzenia :) Życzymy wygranej w loterii :)

JS
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8246

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393