andrychow.pl


Konkurs YOUNG FASHION

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Piątek , 29 Maja 2015 - 16:54


Jeśli interesujesz się modą i chcesz sprawdzić się w roli projektanta mody Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie ZDZ w Katowicach i Krakowskie Szkoły Artystyczne w Krakowie zapraszają do udziału w konkursie YOUNG FASHION Andrychów 2015! Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego celem jest umożliwienie przedstawienia własnej wizji artystycznej w spojrzeniu na modę młodzieżową oraz pokazanie własnych, ciekawych i oryginalnych pomysłów, rozwijanie kreatywności i wyznaczanie nowych trendów w modzie młodzieżowej. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach: "Street Fashion" - twoje propozycje dla młodzieży na sezon wiosna-lato lub jesień-zima oraz "Awangardowy strój galowy" - niecodzienne spojrzenie na odświętny ubiór.Przyjęto dwie formy udziału w konkursie:

Przygotowanie kolekcji w postaci prac plastycznych - w której każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną kolekcję składającą się z 5 projektów (brystol - format A3). Technika wykonania dowolna: rysunki żurnalowe modeli wykonane kredkami, ołówkiem, farbami, pisakami, piórkiem lub techniką mieszaną z użyciem materiałów niekonwencjonalnych takich jak : folia, bibuła, piórka, pasmanteria i itp.).

przygotowanie kolekcji do pokazu - obejmujące przygotowanie dwóch kreacji i zaprezentowanie ich podczas pokazu. Uczestnik zgłasza się do konkursu z modelką (organizator zapewnia fryzurę i makijaż).

Uczestnik wybiera jedną z dwóch podanych kategorii.

Prace plastyczne można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście.

Kolekcję do pokazu - przesłać zdjęcia kolekcji /skan na maila, pocztą lub osobiście/

Konkurs trwa od 20 maja do 15 czerwca 2015 r.

Termin zgłoszenia udziału w konkursie upływa 5.06.2015 r.
Termin przekazanie projektów upływa z dniem 15 czerwca 2015r.
Ogłoszenie wyników oraz pokaz odbędzie się 19 czerwca 2015r. Dom Kultury w Andrychowie.

Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe oraz warsztaty: letnie tygodniowe warsztaty z projektowania mody w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w każdej kategorii dla 2 osób. Krakowskie szkoły Artystyczne nie pokrywają kosztów dojazdu ani zakwaterowania. Terminy i rodzaj warsztatów modowych można zobaczyć na stronie: http://www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych

Więcej informacji w biurze konkursu. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia do konkursu. Szczegóły:

Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie ZDZ w Katowicach
ul. Rynek 12, 34-120 Andrychów
tel.: 33 / 875-20-13
fax: 33 / 875-31-22, lub e-mailem s-andrychow@zdz. Katowice.pl


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8242

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393