andrychow.pl


Banderolles

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Środa , 29 Kwietnia 2015 - 22:21


Jeśli zna się jego twórców, którzy z wielką determinacją i pasją tworzą prawie od dziecka, to można stwierdzić, że przed zespołem stoi wielka przyszłość. Na pewno nie zawiodą słuchaczy, a każdy nowy kawałek będzie czymś wyjątkowym. Dotyczy to zarówno muzyki jak i tekstów. Teksty są mocne w swojej prostocie, bez zbędnego udziwniania i kokieterii, ponieważ autorzy świadomi są swojej wartości i warsztatu. Wiedzą, że także poprzez zwykłe słowo można dotrzeć do odbiorcy, nie siląc się na metafory, porównania i niepotrzebne rymy - czytamy w opisie zespołu "Banderolles". Zespół powstał w 2012 r., muzycy pochodzą z Andrychowa i Wadowic. Zespół gra koncerty klubowe oraz plenerowe. W chwili obecnej - promuje singla pt. Zostań

W kwestii muzyki mamy tu do czynienia z czystą, acz wyrafinowaną nutą, gdzie wyrazista jest sekcja rytmiczna. Słuchając "Banderolles", można rozpłynąć się równocześnie w dźwiękach gitary, perkusji czy... śpiewu, ale i w każdym z osobna. Tej muzyki słucha się z przyjemnością w dowolnej chwili dnia, przy dowolnej pracy i w każdym nastroju.

Muzycy są bardzo naturalni i autentyczni, po prostu swobodni na scenie. Lekka gitara, lekka perkusja, lekki wokal. Granie sprawia im przyjemność, jest jak oddychanie czystym powietrzem. Wypływa to z doskonałego warsztatu. Przy muzyce "Banderolles" można się zrelaksować, ale i dobrze bawić. To, co przyjęli za inspirację istotnie odzwierciedlone jest w ich muzyce, a w szczególności we wszechogarniającym dążeniu do zachowania proporcji i umiaru, a nawet pewnej subtelności. Życzymy zespołowi dużo szczęścia i sukcesów na scenie muzycznej!
BMW, kwiecień 2015

Zespół tworzy w składzie:

Mariusz Świetlik - wokal, instrumenty klawiszowe, bas, gitara
Witold Niemczyk - gitara elektryczna
Mariusz Matuśniak - gitara basowa
Łukasz Chmiel - instrumenty perkusyjne, wokal

Tel. kontaktowy do zespołu: 507927662 / email: witblues@wp.pl

Informację nadesłał: Witold Niemczyk


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8210

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393