andrychow.pl

Klaudia Wójcik najlepsza w XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: ¦roda , 22 Kwietnia 2015 - 19:32

Klaudia Wójcik najlepsza w XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski we Fryzjerstwie w Poznaniu. Już po raz kolejny uczniowie ZS w Andrychowie, Technikum Fryzjerskiego w Wadowicach, ZDZ Katowice wracaj± z Poznania z sukcesem. W roku 2011 Mistrzem Polski został Przemysław Kania, Klaudia Cycoń zdobyła II miejsce. W 2012 roku przywieĽli 8 medali. Wtedy najlepszymi byli Bartek Nguyen Ngoc i Izabela Janecka. W 2013 mieli 5 miejsc na podium i 4 miejsca czwarte, a najlepsze fryzury wykonała Lena Czechowicz. W roku 2014 uczniowie wrócili z 10 medalami, najlepsze wyniki uzyskała Lena Czechowicz, Klaudia Wójcik i Ola Wicher. W tym roku bezkonkurencyjna okazała się Klaudia Wójcik uczennica III klasy Technikum Fryzjerskiego.

Klaudia Wójcik zdobyła tytuł Mistrza Polski we Fryzjerstwie w roku 2015, I miejsce w konkurencji "Fryzura klasyczna", I miejsce - "Fryzura kreatywna", II miejsce - "Modna męska fryzura"

Sukcesami mog± pochwalić się również: Ola Wicher, kl. II Technikum Fryzjerskie - wygrała w konkurencji "Fryzura ¦lubna z Włosów Długich", a II miejsce w tej konkurencji wyczesała Ola Kordel, kl. II Technikum Fryzjerskiego.

W konkurencji "Plecionki i warkocze" III miejsce zdobyła Magda Szydłowska - kl. IV Technikum Fryzjerskie. Duż± niespodzian± dla nas był start Mistrzostwach Pani Barbary Wójcik, nauczyciela naszej szkoły, i zdobycie przez ni± I miejsca w Polsce w konkurencji "Forever Young". Trzeba mieć dużo odwagi, aby w dorosłym, już życiu zawodowym odważyć się na tak± weryfikację zawodow±.

I jak tu się nie cieszyć! ~Konsekwentna praca i upór daj± rezultaty. Mamy naprawdę wybitnych nauczycieli, którzy swoj± pasje przelewaj± na młodych i ciesz± się każdym ich sukcesem. Pani Halina Pinkas nauczyciel przedmiotów zawodowych cieszy się tytułem "Ambasadora Fryzjerstwa Polskiego" i to od niej wszystko się zaczęło, potrafiła nas rozkochać we fryzjerstwie.

Informację nadesłała Zofia Wanat - Dyrektor ZS w Andrychowie, Technikum Fryzjerskie w Wadowicach, ZDZ Katowice