andrychow.pl


Sukces firmy z gminy Andrychów - Pawbol wyróżniony Diamentami Forbesa 2015

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Poniedziałek , 20 Kwietnia 2015 - 08:53


Wywodząca się z gminy Andrychów firma Pawbol Sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się w gronie przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. W czwartek, 16 kwietnia podczas uroczystej gali w hotelu Starym Kraków Prezes Pawbol Sp. z o.o., Barbara Łuczak odebrała wyróżnienie dla Pawbol Sp. z o.o., DIAMENTY FORBESA 2015. W rankingu Diamentów Forbesa zostały wyróżnione firmy które w latach 2011-2013 uzyskały przeciętny roczny wzrost wartości na poziomie co najmniej 15 procent. Pawbol Sp. z o.o. znalazła się w gronie 120 firm z Małopolski spełniających te kryteria.

Diamenty Forbesa zostały przyznane firmie w kategorii małych firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł. Obecność Pawbol Sp z o.o. na liście Diamentów Forbesa 2015 potwierdza, że przyjęta strategia i sposób działania to dobrze obrany kierunek rozwoju. Stałe poszerzanie oferty, dostarczanie na rynek bezpiecznych o najwyższej jakości produktów oraz nieustanne budowanie wizerunku solidnego i niezawodnego partnera w biznesie to priorytety jakimi firma kieruje się od początku swej działalności.

Obrane priorytety w połączeniu z nowoczesnym parkiem technologicznym, nieustannym rozwojem zasobów ludzkich i ekspansją na rynki zagraniczne pozwalają na postępujący, dynamiczny rozwój i dobrze rokują na przyszłość.

Gratulujemy!
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8196

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393