andrychow.pl


Mistrzowskie siatkarki z andrychowskiej Czwórki

Artykuły / Piłka siatkowa
Data: Poniedziałek , 15 Kwietnia 2013 - 18:13


Siatkarki z Czwórki kolejny raz pokazały, że pod siatką czują się znakomicie i bardzo trudno je pokonać. Przekonały się o tym reprezentacje powiatów olkuskiego, oświęcimskiego i chrzanowskiego, które 9 kwietnia stawiły się w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie na Zawodach Rejonowych w mini piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach jako czwarty zespół walczyły uczennice z Czwórki - jako mistrzynie powiatu wadowickiego. Zawody rejonowe są zawodami wysokiej rangi. Aby wziąć w nich udział trzeba osiągnąć sukces w Gminie i zostać mistrzem swojego powiatu. Dla młodych sportowców jest to ogromny sukces i wyróżnienie. Jeszcze większym sukcesem jest pokonanie rywali i wywalczenie tytułu Mistrza Rejonu. W tym roku, podobnie jak rok temu, tytuł Mistrza Regionu zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie. Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Natalia Ślusarczyk, Klaudia Światłoń, Patrycja Guzdek, Aleksandra Ludwinowicz, Sandra Wolanin, Urszula Mider, Joanna Kawczak, Maria Małysiak, Katarzyna Przybyła i Magdalena Drąg. Drużyna wygrały wszystkie spotkania pokonując rywalki, które zajęły kolejno miejsca: II miejsce SP 4 Libiąż / III miejsce SP 11 Oświęcim / IV miejsce SP 1 Wolbrom. Szczegóły w czytaj więcej.

Nasze uczennice, jako mistrzynie regionu wzięły udział w Zawodach Wojewódzkich, które odbyły się 11 kwietnia w Dobczycach. Po zaciętej rywalizacji zdobyły III miejsce. Jest to kolejny ogromny sukces, z którego cieszy się cała społeczność Naszej Szkoły. W końcu, w całym województwie małopolskim tylko uczennice dwóch szkół są lepsze od naszych siatkarek.

Walecznym dziewczętom i ich Opiekunce Pani Ewie Bury życzymy dalszych zwycięstw i przede wszystkim nieustającej radości, jaką daje im gra w siatkówkę.

Izabella Ziółkowska

Foto: Piotr Szczepański:GRATULUJEMY!
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=6993

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393