andrychow.pl


Ci, którzy kibicują, grają lub ćwiczą w Hali przy ul. 1 Maja mają... nierówno pod sufitem

Artykuły / Piłka siatkowa
Data: Czwartek , 04 Kwietnia 2013 - 22:30


To oczywiście taka nasza andrychowska "przenośnia" o której dobrze wiedzą mieszkańcy i kibice siatkarskich drużyn miasta. Sufit starej hali sportowej przy ulicy 1. Maja to prawdopodobnie jedna z niewielu aż tak skomplikownych konstrukcji, której wzór opisuje krzywa zbliżona do sinusoidy. Dlaczego "ten" sufit jest taki a nie inny? Mamy na to własną odpowiedź! Andrychowscy kibice tak głośno dopingują swoją drużynę, że konstrukcję trzeba było wykonać specjalnie - właśnie taką, by tłumiła dźwięk trybun! Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend - nierówny sufit przyda się jak znalazł! W dniach 5-7 kwietnia odbędzie się w Andrychowie turniej półfinałowy III ligi siatkarzy o awans do II ligi. W turnieju będą Uczestniczyć 4 drużyny: MKS Andrychów, Anilana Rakszawa, UKS Strzelce Opolskie, MTS Winner Czechowice Dziedzice. Drużyny są odpowiednio - mistrzami lub wicemistrzami III ligi, każdy w swoim regionie. Szczegóły i wspomniany wcześniej "nierówny" sufit - w czytaj więcej.

MKS Andrychów to mistrz III ligi małopolskiej, Anilana Rakszawa jest wicemistrzem III ligi podkarpackiej, UKS Strzelce Opolskie to mistrz III ligi opolskiej a MTS Winner Czechowice Dziedzice zdobył tytuł wicemistrza III ligi śląskiej. Do turnieju finałowego awansują dwie z podanych wcześniej drużyn.

Terminarz spotkań:

Piątek 5.04.2013 r.

17.00 MKS Andrychów - Winner Czechowice Dziedzice
19.00 Anilana Rakszawa - UKS Strzelce Opolskie


Sobota 6.04.2013 r.

17:00 MTS Winner Czechowice Dziedzice - UKS Strzelce Opolskie
19:00 MKS Andrychów - Anilana Rakszawa


Niedziela 7.04.2013 r.

11:00 Anilana Rakszawa - Winner Czechowice Dziedzice
13:00 UKS Strzelce Opolskie - MKS Andrychów

A poniżej, wspomniany wcześniej - nierówny sufit :) i fragmenty meczu, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii andrychowskiej siatkówki - ale to już... zupełnie inna historia.
JSTen artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=6947

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393