andrychow.pl


Szlachetny moście, nikt się nie dowie jak funkcjonujesz, aż się zepsujesz

Artykuły / Tematy luźne
Data: Piątek , 10 Sierpnia 2012 - 11:01


My tu sobie parafrazujemy strofy Kochanowskiego, a koniec nadchodzi! W mieście pojawili się pierwsi "aniołowie apokalipsy"! Ludzie udają, że ich nie widzą a oni dają nam widoczne znaki tego, że koniec naszego drogowego raju jest bliski! Znaki te krzyczą do nas! Ludzie! Opamiętajcie się! i zawracajcie! Nie tędy droga! Jak przygotować się na nadchodzący armageddon - w czytaj więcej.

Porady na "drogowy koniec świata" w Andrychowie:

Ci, którzy do tej pory nie zetknęli się z tak skrajnymi warunkami drogowych zachowań proszeni są o pilne rozpoczęcie codziennych treningów, polegających na zamykaniu się w jakiejś niewielkiej przestrzeni, najlepiej w samochodzie - na kilkanaście minut. Czas ten stopniowo wydłużamy do 1, 2 a nawet 3 godzin.

Dobrze jest posiadać w bagażniku zapas pożywienia, oraz ciepłe ubranie.

Dodatkowo do samochodu bierzemy: Zapas wody pitnej na 3 dni, Szczoteczkę i pastę do zębów, maszynkę do golenia, samochodową ładowarkę do komórki, zestaw do demakijażu i makijażu, obcinaczki do paznokci, zimowe opony (to opcja dla szczególnie zapobiegawczych), zasłony do szyb (to dla tych, którzy w korku pragną zachować odrobinę intymności), turystyczne WC, oraz najlepiej wszystko to, co nasze mamy dawały nam do plecaków, gdy pakowały nas na pierwszy samodzielny biwak.

Nie zaszkodzi zabrać gry planszowe - szachy, warcaby, a Ci którzy mają taka możliwość - gry komputerowe. Czy będą to miejskie wyścigi samochodowe pozostawiamy do Waszej decyzji.

Ludzie mniej uprzejmi i mniej inteligentni proszeni są o zabranie masek na twarz - (maski koniecznie z uśmiechem, bez otworów na dziurki w nosie)

Jeżeli jedziemy gdzieś dalej niż do pobliskiego supermarketu, do powyższego zestawu dokładamy pamiętnik, lub netbook do pisania bloga.

Uwaga! Wyjeżdżający w poniedziałek proszeni są dodatkowo o zabranie maści rozgrzewającej do masowania palców dłoni, w razie gdyby chwycił nas skurcz.

Pamiętajmy! Nie wykonujmy w tym czasie gwałtownych ruchów! Oszczędzajmy powietrze! Oddychajmy miarowo i spokojnie.

Pamiętajcie! Koniec jest bliski! Nie znacie dnia ani godziny. No... tutaj chyba przesadziliśmy z patosem, bo data "drogowego końca świata w Andrychowie" jest już ustalona. Połowa sierpnia, a dokładniej 15.

Jeżeli coś pominęliśmy - prosimy o poinformowanie nas o tym w liście do redakcji.

JSTen artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=6378

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393