andrychow.pl


W Wadowicach Piknik Rodzinny "Ale Cyrk!"

Artykuły / Nasi sąsiedzi
Data: Wtorek , 31 Lipca 2012 - 18:30


W Wadowicach już w najbliższą niedzielę (5 sierpnia 2012) na bulwarach nad rzeką Skawą (Wenecja) odbędzie się Piknik Rodzinny "Ale Cyrk!". Począwszy od godziny 17:00 czeka nas masa cyrkowych atrakcji, m. in. gigantyczne bańki mydlane, quado-rowery, warsztaty cyrkowe, zabawy dla dzieci, konkursy i gry rodzinne z nagrodami, pokaz BodyPaintingu oraz kino plenerowe! Szczegóły w czytaj więcej.

Od godziny 17:00, przez trzy godziny, na bulwarach odbywać się będą liczne cyrkowe działania, jak choćby warsztaty, podczas których artyści nauczą tajników żonglowania (piłkami, poi, obręczami, maczugami) wszystkich chętnych! Ponadto, prowadzone będą zabawy z chustą Klanzy, wielkimi piłkami do skakania oraz gigantyczną skakanką! Będzie można również darmowo pojeździć na quado-rowerach! Interesująco zapowiada się także rodzinny konkurs, będący cyrkową grą terenową - organizatorzy przygotowali wyjątkowe nagrody w postaci sprzętu żonglerskiego (zakupionego w sklepie żonglerka.pl) wzbogaconego produktami firmy Maspex.

Kino plenerowe rozpocznie się o godz. 20:15, natomiast pokaz bodypaintingu w wykonaniu Art Group SAO odbędzie się ok. 20:45, w przerwie filmu.

Art Group SAO z Krakowa, czyli zespół performerów, zaprezentuje krótkie show wykorzystując techniki BodyPaintingu, UV-show i FireShow! W trakcie seansu filmowego - fragmenty spektaklu cyrkowego najlepszej trupy cyrkowej na świecie - przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "Grupa PRÓG", a sam Piknik nie mógłby się odbyć bez finansowego wsparcia Gminy Wadowice oraz pomocy Wadowickiego Centrum Kultury. Gorąco zapraszamy! 5 sierpnia (niedziela), godz. 17:00, bulwary nad Skawą!

Informację nadesłało Stowarzyszenie "Grupa PRÓG"


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=6348

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393