andrychow.pl


Grupa kilkudziesięciu mieszkańców postawiła sobie szczytny cel - uzdatnienie wody

Artykuły / Ostre tematy
Data: Poniedziałek , 23 Kwietnia 2012 - 19:51


Bardzo nam miło poinformować Państwa, że już jakiś czas temu zawiązał się w naszej gminie Społeczny Komitet o trochę (oczywiście według nas) dziwnie brzmiącej nazwie - "Dążność", do którego przystąpiło kilkudziesięciu mieszkańców Gminy Andrychów. Postawili sobie szczytny cel - uzdatnienia płynącej w Wieprzówce wody w mikroelementy, które z pewnością wpłyną na zmianę naszego samopoczucia i zdrowia. Co ważne - zrzeszeni w komitecie społecznicy pracują zupełnie za darmo, a ich jedynym celem jest bezinteresowna praca dla szeroko pojętego dobra ogółu. Ostatnio zauważyliśmy w podjętych przez nich działaniach - typowo prorodzinne akcenty. Szczegóły w czytaj więcej.

Zaczniemy może od akcentów prorodzinnych, do których bez wątpienia należy wyrzucenie nad Wieprzówkę telewizora z rozbitym kineskopem i kilku monitorów komputerowych. Wszyscy przecież dobrze wiedzą, że telewizja i internet - rozbijają rodzinę!

Do najczęstszych akcji "komitetu" należy również wyrzucanie nad rzekę mikroelementów, czyli popularnego popiołu. W trosce o dostęp do naszych organizmów innych minerałów - niektórzy z wielkim uporem pozostawiają w krzakach nad rzeką puszki z farbami i rozpuszczalnikami, setki kg. gruzu, plastiku, itp. itd.

Jednym słowem - szczytny cel! Bo to przecież wszystko jeden wielki szczyt. Bezmyślności.

Póki co - woda dostarczana przez wodociągi spełnia wszystkie normy, jakie są przed nią stawiane, ale wspomniany wcześniej "komitet" z pewnością nie da tak łatwo za wygraną i nadal będzie usilnie pracował nad zmianą tego stanu.

JS
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=6124

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393