andrychow.pl


Wernisaż fotografii Moniki Wiktor

Artykuły / Klub Pod Basztą
Data: Piątek , 20 Stycznia 2012 - 00:13


Tym razem będzie krótko i na temat. Wszystkie sale Klubu Pod Basztą wypełniły się po brzegi gośćmi wernisażu fotografii Moniki Wiktor. Młoda andrychowianka pierwszy raz zaprezentowała w realu tak duży zbiór swoich prac. Dotychczasowe jej dokonania można było obserwować na blogu latostulecia.blogspot.com Teraz pewnie na jakiś czas pasja zostanie odsunięta na drugi plan, bo do matury coraz bliżej, ale z pewnością cyfrowy zapis chwil nie zniknie zupełnie z horyzontu życia licealistki. Obserwując rozwój jej talentu widać wyraźny postęp w przedstawianych pracach. Zapraszamy do obejrzenia fotek z wernisażu.

Wiele sesji z modelami i modelkami - przyjaciółmi, mnóstwo ciekawych pomysłów, zapał i energia, a przede wszystkim radość z prób uchwycenia własnego postrzegania świata. Warto obejrzeć wystawę w Klubie Pod Basztą.

Wraz z rozwojem technologii fotografii cyfrowej wyraźnie widać, jak ta zastrzeżona kiedyś dla nielicznych dziedzina sztuki, zaczęła z roku na rok trafiać pod przysłowiowe "strzechy" Dostęp do lepszej jakości sprzętu i oprogramowania oraz bezmiar wiedzy zajdujący się w globalnej wwwiosce sprawia, że "zawód" fotografa staje się z dnia na dzień coraz bardziej powszechny. Wielu ludzi właśnie w fotografii odnajduje swoje drugie ja, wiążąc z nią nadzieję na przyszłość.

Jak będzie w przypadku Moniki Wiktor - zobaczymy. Ma już za sobą pierwsze, wyraźne sukcesy. Widać też, że to co robi sprawia jej wiele radości.

Wernisaż zaliczamy do jak najbardziej udanych! zwłaszcza, że oprócz obejrzenia fotografii przybyli na wernisaż goście mogli wysłuchać minirecitalu Justyny Gajczak, która podobnie jak Monika obiektywem - kreuje swoim głosem równie piękne obrazy otaczającego nas świata.

Dość gadania :) Czas na fotki z wernisażu!Jeśli chcecie obejrzeć prace Moniki - zapraszamy na jej bloga - www.latostulecia.blogspot.com

JS

Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=5900

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393