andrychow.pl

24 razy niedzielną ciszę przerwał okrzyk - Gol!

Artykuły / Piłka nożna
Data: Poniedziałek , 12 Września 2011 - 12:07

24 razy popołudniową, niedzielną ciszę na osiedlu przerwał okrzyk zwycięstwa! Urząd Miejski - Komplet 3:2, Wosana - Cordia 4:2, Pawbol - Adesso 3:2, KA-MA - Wizan 8:0. Ponieważ do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn jedna z nich miała przerwę. Tym razem Drukpress obserwował jak grają przyszli rywale. Pierwsza seria rozgrywek rundy jesiennej - za nami. Za tydzień kolejne mecze Andrychowskiej Ligi Mistrzów Biznesu. Fantastyczna pogoda, rewelacyjne warunki do gry, doping, atmosfera piłkarskiego święta, wśród publiczności znajomi, współpracownicy, szefowie firm, rodziny, kadra samorządowa. Nic dziwnego, że mecze mogły się podobać. Podsumowując - ALMB to bardzo dobry pomysł. Szczegóły w czytaj więcej ...

Pomysłodawcą turnieju był Mirosław Kmieć, trener AKS Beskid, który zachęcił tych, którzy ciężko pracują w ciągu tygodnia, żeby wspólnie zabawić się, spotkać, rozpocząć treningi. Już odnieśliśmy sukces - wyciągając ludzi do uprawiania sportu, ruchu, wyjścia z domu na boisko - informuje naszą redakcję.

Popieramy ten pomysł! zwłaszcza, że mecz nie kończy się po 40 minutach gry, lecz trwa jeszcze wiele minut po jego zakończeniu :) Są rozmowy, dyskusje, integracja ludzi - to wszystko co sprawia, że firmy to nie tylko zbiór indywidualności, ale drużyna - współpracująca ze sobą podczas lepszych i gorszych chwil.

Czy w związku ze strzelonymi bramkami szykują się podwyżki - zobaczymy :)

Jedno jest pewne - firmy/drużyny bardzo profesjonalnie podeszły do rozgrywek, wyposażając zawodników w barwy firmowe i odpowiednie stroje.

Doping to podstawa!

A poniżej - prawdopodobnie najmłodszy zawodnik jednej z drużyn :)

:) Czy w przyszłym roku na andrychowskim Orliku odbędą się zawody w koszykówce? A może tym razem liga żeńska? Pojedynek drużyn koszykarskich supermarketów? :)