andrychow.pl


Uwaga! W mieście pojawił się cichy zabójca

Artykuły / Ostre tematy
Data: Czwartek , 29 Października 2009 - 14:52


Nikt go nie widzi, przychodzi bezszelestnie, najcześciej wieczorem lub nocą. Nie daje żadnych szans. Nie pomogą nam nawet najlepsze, superszczelne i superwytrzymałe drzwi. Policja i Straż Pożarna dobrze zna tego zabójcę, ma jego rysopis i zna metody działania. Znane są też jego inicjały : CO ...


Kto? CO. Tlenek węgla. To nie żarty. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach przypomina o sprawdzeniu stanu technicznego posiadanych urządzeń grzejnych oraz niezbędnych do ich użytkowania instalacji i przewodów.

A co, jeśli nie mamy wpływu na stan przewodów kominowych i wentylacji? Jest conajmniej kilka dodatkowych sposobów - najprostszy to czujnik wykrywający tlenek węgla.

Inwestujemy w alarmy samochodowe, zabezpieczamy mieszkania przed włamaniami itd. itp. Może już czas zainwestować kilkadziesiąt złotych w bezpieczeństwo własne i naszych bliskich.

Parafrazując hasło reklamowe jednego z internetowych serwisów można by rzec : Miliony przedmiotów walczą o ... Twoje życie.

Zapraszamy oczywiście do lektury apelu PSP, który znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego : www.andrychow.eu


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4350

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393