andrychow.pl


DJ Bambus & DJ Mahu - Black Saturday Nights vol.6

Artykuły / Nasi sąsiedzi
Data: Środa , 27 Lutego 2008 - 09:30


BIR PUB & Agencja SpikeCOM.org zapraszają w najbliższą sobote tj. 1 marca 2008 roku na Black Saturday Night vol.6. To kolejne spotkanie - tym razem z DJ'em Mahu z MaxFloRec, a także z DJ'em Bambusem dj'ejem takich legend polskiej sceny hip-hopowej jak Paktofonika czy Pokahontaz. Zapowiada się kolejna gorąca impreza w rytmach rap, funky, r'n'b i dancehall. Szczegóły w czytaj więcej...DJ BAMBUS - Od 95r., jako jeden z członków zespołu, pracował nad płytą 3-X-Klanu. Po 3 latach został DJ'em Paktofoniki i choć nigdy nie był jej oficjalnym załogantem, nagrywał skrecze na oba albumy i zagrał z tym składem większość koncertów. Nagrywał skrecze w różnych projektach hip-hopowych poczynając od "Usta miasta kast", poprzez 19 Południk "Własnym torem", MCF "Made in Poland", Pijani Powietrzem "Zawieszeni w czasie i przestrzeni", "Experymencie: PSYHO", Pokahontaz "Receptura", a na Projektor "Miraż" kończąc. Od 2003r. stał się współtwórcą składu Pokahontaz. Grywał koncerty i imprezy w całym kraju oraz w Pradze, Dublinie, Londynie, Witten, Chicago i NYC.

DJ Mahu - Pierwsza zajawka na gramofony pojawiła sie w 1995r. podczas koncertu K44 ("Odjazdy") w katowickim Spodku. Potem płyta ANTI-THEFT DEVICE/MIX MASTER MIKE w 98r. i pierwsze inwestycje w sprzęt do grania. Dzięki BU i chłopakom z ekipy "Płonący Squat" rozpoczynają się pierwsze nagrania, koncerty i imprezy w całej Polsce. W 2001 roku bierze udział w nagraniu albumu "Dość Milczenia" Płonącego Squatu. Od 2004 współtworzył projekt "Trójmiasto" (Pszczyna/Bielsko/Tychy), czyli połączenie Heski/Cezet/Mahu, a w 2005 roku nagrywa skrecze na plyte Ceha - "Oryginal". Aktualnie gra koncerty z P.U.P i Ceha oraz imprezy w czarnych klimatach.

Obecnie grają imprezy i koncerty spod szyldu MaxFlo. Obaj są rezydentami w takich klubach jak Gdańsk - PARLAMENT, Kraków - ETC, Opole - AQUARIUM, Mikołów - FRAKTAL

Data: 01.03.2008
Miejsce: BIR PUB - Wadowice
Start: 21.00
Bilety: 5 PLN

Więcej na www.SpikeCOM.org


Informację nadesłał : Spike
Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3738

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393