andrychow.pl


Andrychów - dziury w drogach

Artykuły / Andrychów w necie
Data: Czwartek , 20 Kwietnia 2006 - 16:01


Zapraszam na nowo powstałą stronę o dziurach w andrychowskich drogach. Strona znajduje się pod adresem www.dziury.wandrychowie.4.pl. Na stronie dowiesz się jak możesz dodać dziurę, skontaktować się z autorem lub dowiedzieć się jak mu pomóc. W czytaj wiecęj o tym dlaczego powstała taka strona. Zapraszam.

Myślę, że każdy kierowca, który próbuje się poruszać po Andrychowie, zna doskonale temat dziur. To zjawisko, systematycznie co roku, dotyka wszystkich kierujących i pieszych.

Próbując pomóc naszym kierowcom (i pieszym) dołaczyłem do ogólnopolskiego projektu www.dziury.wpolsce.net z tą właśnie stroną. Wiem, że w większości przypadków znalezienie tych dziur nie jest trudne - niektóre sa tak duże, że zajmują czasem nawet 1/3 powierzchni jezdni, ale są też takie, które, mimo, że są mało widoczne, piekielnie utrudniają jazdę.

Wierzę, że osoby odpowiedzialne za stan dróg w Andrychowie i okolicach szybko i sprawnie, a także w miarę możliwości będą usuwać wszelkie te niedogodności. Będziemy im (myślę, że nie tylko ja, ale wszyscy kierowcy) gorąco kibicować, a na tej stronie informować o postępach.

Prześlij mi zdjęcia

Jeśli chcesz mi pomóc, prześlij mi zdjęcia dziur, które najczęściej Tobie dokuczają, które codziennie wywołują w Tobie silne wzburzenie i atak nerwów. Jeśli chcesz, możesz napisać kilka słów o nich (tylko cenzuralnych!). Gwarantuję Ci anonimowość. Opublikuję Twój materiał pod wybranym przez Ciebie pseudonimem.

Zdjęcia mogą być wykonane dowolnym aparatem cyfrowym - także tym z telefonu komórkowego.

Gdzie jeszcze są dziury?

Jeśli nie masz aparatu, napisz przynajmniej, gdzie jeszcze widziałeś dziury. Może ja lub któryś z Czytelników zrobi im zdjęcie i zamieścimy je na tej stronie.


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.nowiny.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.nowiny.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2943

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393