Wtorek , 22 Maja 2018 - 04:02 
Szukaj  
Reklama
Katalog Firm
 · Losowa Firma :
DRUKPOL - Centrum Obsługi Biurowej · Zobacz więcej informacji o tej firmie w Katalogu Firm
Katalog Firm
Ostatnio do Katalogu Firm dołączyły Firmy :

Widpol S.C. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie, gwintowanie·Zobacz opis tej Firmy
Dom Weselny Zielona Skarpa - Powiat Wadowicki, Andrychów, Sułkowice·Zobacz opis tej Firmy
FOLMAR - Marek Chrapkiewicz - Producent Opakowań Foliowych·Zobacz opis tej Firmy
DRUKPOL - Centrum Obsługi Biurowej·Zobacz opis tej Firmy
Szkółka Krzewów Ozdobnych - Justyna i Jan Piekiełko·Zobacz opis tej Firmy
Zobaczcie

Stowarzyszenie
Uniwersytet
Trzeciego Wieku
w Andrychowie

Krótkofalarski
Klub Łączności
Delta SP9KUP

Licznik
Dzisiaj:160
Miesiąc:21342
Ten rok:130912
Ogólnie:5274808

Od dnia 01.05.2002
 Kurs sędziowski
23 Listopada 2015 - 5863 Odsłon

Piłka nożna Kolegium Sędziów w Wadowicach organizuje kurs sędziowski. Wszystkich chętnych - kobiety i mężczyzn w wieku od 16 do 35 lat interesujących się piłką nożną zapraszamy na kurs. Podania proszę składać listownie na adres: Podokręg Piłki Nożne 34-100, Wadowice, ul.Emilii i Karola Wojtyłów 17 lub mailowo: biuro@ozpnwadowice.pl. Więcej informacji pod nr Tel. 33 8735353 lub 782008943, 602830483.

Czytaj więcej... (60 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej
15 Maja 2015 - 6655 Odsłon

Piłka nożna 12. maja na Andrychowskim orliku zostały rozegrane mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców na szczeblu gminnym. Do zawodów przystąpiło 10 szkół z naszej gminy. Po zaciętych meczach mistrzem naszej gminy został zespół z andrychowskiej "Czwórki" pokonując drużynę z Roczyn w meczu finałowym, natomiast trzecie miejsce przypadło szkole podstawowej z Sułkowic Łęgu. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym i był podzielony na półfinał gminny i finał. Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie, przestrzegając zasad fair play, na koniec zostali uhonorowani dyplomami i pamiątkowym Pucharem. Chłopcy z czwórki będą reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych.

Czytaj więcej... (669 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Na 95-lecie klubu - mecz Beskidu z Cracovią
02 Października 2014 - 7955 Odsłon

Piłka nożna Zarząd klubu A.K.S. Beskid informuje, iż z okazji 95-lecia klubu zostanie rozegrany mecz z ekstraklasową drużyną Cracovia Kraków. 11. października o godz. 11 kibice obecni na stadionie przy ul. Kościuszki 1 w Andrychowie, którzy nabędą niepowtarzalny bilet przygotowany specjalnie na 95-lecie klubu otrzymają kalendarz na 2015 rok. Podczas spotkania gwarantowane są wielkie piłkarskie emocje i niezapomniane chwile oraz dodatkowe atrakcje. Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe piłkarskie święto w naszym regionie.

Czytaj więcej... (68 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
03 Stycznia 2014 - 8929 Odsłon

Piłka nożna W sobotę (4. stycznia) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbędzie się piłkarski Noworoczny Turniej Halowy Seniorów w Piłce Nożnej. Będzie to jednocześnie, jak informują kibice Beskidu - piąty turniej charytatywny na rehabilitację Łukasza Tomy. Początek rozgrywek godz. 9:00, zakończenie turnieju przewidziano na 15:00. Podczas turnieju prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla "Bacy". W turnieju zmierzą się wszystkie drużyny z terenu gminy Andrychów: Halniak Targanice, Burza Roczyny, Znicz Sułkowice Bolęcina, Leskowiec Rzyki, Huragan Inwałd, Gronie Zagórnik, Beskid I Andrychów, Beskid II Andrychów. W ubiegłym roku w turnieju najlepszą okazała się drużyna Znicz Sułkowice Bolęcina.

Strona gotowa do druku

 Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta - 0:1 na Kościuszki 1
07 Października 2012 - 11110 Odsłon

Piłka nożna Piłkarze Beskidu przegrali w 10. kolejce III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta 0:1. Zwycięską bramkę już w 13. minucie strzelił Nawrot czytamy na oficjalnej stronie Klubu Sportowego AKS Beskid Andrychów - www.aksbeskid.pl. Zapraszamy do obejrzenia relacji i galerii fotografii z sobotniego meczu. Spotkanie ogladało 1200 widzów. Niestety, mimo faktu, że andrychowianie mieli kilka stuprocentowych sytuacji, to goście utrzymali wynik i wywieźli z ulicy Kościuszki punkty za zwycięstwo.

Strona gotowa do druku

 Kup kalendarz i zobacz mecz sezonu!
05 Października 2012 - 10930 Odsłon

Piłka nożna W najbliższą sobotę, podczas meczu AKS Beskid z Hutnikiem, który zapowiada się na wydarzenie sezonu - każdy kibic będzie mógł wspomóc andrychowski klub, kupując rozprowadzane w czasie spotkania oryginalne kalendarze ścienne na rok 2013. Na oficjalnej stronie AKS Beskid czytamy, że kalendarze rozprowadzane będą w formie cegiełek, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na wsparcie budżetu klubowego Mecz 10. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta odbędzie się 6. października o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Kościuszki 1. To My nadajemy temu miastu blasku - piszą na stronie kibiców AKS Beskid wierni fani naszej drużyny, zapowiadając, że mecz i jego oprawa będzie wyjątkowa. Przygotowano też specjalny plakat i zapowiedź muzyczną. Jak nietrudno się domyślić - okolice stadionu będą "kontrolowane" przez wzmocnione siły ochrony i Policji.

Strona gotowa do druku

 AKS Beskid przed rundą jesienną
09 Sierpnia 2012 - 11520 Odsłon

Piłka nożna W sobotę 11. sierpnia 2012 r. rusza kolejny sezon trzecioligowych rozgrywek. Jak wygląda oficjalny skład kadry AKS Beskid Andrychów przed rundą jesienną? O zespół zadbają: Krzysztof Wądrzyk (trener), Mateusz Malczyk (fizjoterapeuta) i Wojciech Kostka (kierownik drużyny). Znawcy andrychowskiego klubu bez trudu zauważą zmiany, jakie nastąpiły w składzie drużyny. Szczegóły w czytaj więcej.

Czytaj więcej... (787 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Karnety i bilety na nowy sezon III ligi
17 Lipca 2012 - 11050 Odsłon

Piłka nożna Jak poinformował nas Zarząd AKS Beskid - Już 11 sierpnia rusza kolejny sezon trzecioligowych rozgrywek. Mamy znakomitą wiadomość dla wiernych kibiców, którzy regularnie odwiedzają stadion przy Kościuszki. Będzie możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, wykupując karnet na cały sezon, do którego dołączony zostanie także niepowtarzalny upominek. Karnet na cały sezon 2012/2013 będzie upoważniał do wstępu na wszystkie mecze Beskidu rozgrywane na stadionie w Andrychowie (15 spotkań w trakcie sezonu). Każdy, kto wesprze klub, kupując karnet, otrzyma także unikalny, klubowy szalik-cegiełkę. Cena karnetu na cały sezon 2012/2013 (15 meczów) + szalik klubowy: 100 zł. Informacje na tematów karnetów u członka zarządu Sławomira Czywilisa pod numerem telefonu: 504 104 865. W sezonie 2012/2013 dostępne będą bilety normalne w cenie 10 zł i ulgowe w cenie 5 zł. Bilety ulgowe przysługują uczącej się młodzieży, emerytom oraz rencistom (za okazaniem dokumentu uprawniającego do ulgi). Kobiety oraz dzieci do ukończenia gimnazjum na mecze Beskidu wchodzą za darmo.

Strona gotowa do druku

 Chcesz grać w Beskidzie? Masz szansę!
19 Czerwca 2012 - 11649 Odsłon

Piłka nożna AKS Beskid organizuje casting dla wszystkich piłkarzy, chcących spróbować swoich sił na szczeblu III ligi. Zapraszamy chętnych w sobotę 30 czerwca o godzinie 15:00 na stadion przy ul. Kościuszki. Więcej informacji u trenera Krzysztofa Wądrzyka pod numerem telefonu: 508 177 057.

Strona gotowa do druku

 Krzysztof Wądrzyk trenerem seniorów Beskidu
11 Czerwca 2012 - 11776 Odsłon

Piłka nożna Jak informuje Zarząd AKS Beskid: Nowym szkoleniowcem trzecioligowej drużyny Beskidu Andrychów został Krzysztof Wądrzyk. Szkoleniowiec, który ostatnio prowadził w IV lidze Iskrę Klecza, budowanie nowego zespołu rozpocznie od lipca. Zarząd Beskidu postanowił sięgnąć po trenera rodem z Andrychowa. Krzysztof Wądrzyk w przeszłości był współtwórcą sukcesów Znicza Sułkowice Bolęcina, gdy ten grał w V lidze. Później przeniósł się do Zapory Porąbka, z którą wywalczył awans do IV ligi śląskiej, a ostatnie dwa sezony spędził w Kleczy, gdzie tamtejszą Iskrę wprowadził na szczebel IV ligi małopolskiej. Po ostatnim meczu zespół Beskidu dostał wolne, a przygotowania do kolejnego sezonu, już pod wodzą trenera Wądrzyka, rozpoczną się w lipcu.

Strona gotowa do druku

 Nie masz jeszcze nowego szalika Beskidu?
05 Czerwca 2012 - 10876 Odsłon

Piłka nożna Już w środę (6. czerwca 2012 r.) przed meczem z Unią Tarnów będzie okazja, żeby taki zdobyć! Drodzy Państwo, Drodzy Kibice! Mając na uwadze pewny byt III-ligowy w przyszłym sezonie, jako Zarząd AKS Beskid prosimy o wsparcie. Znając potrzeby finansowe klubu występującego w III lidze, wiedząc jakie środki finansowe mamy zapewnione z Urzędu Miasta musimy stwierdzić, że Państwa pomoc będzie dla nas dużym wsparciem uzupełnienia budżetu klubowego. Proponujemy Państwu nowy projekt szalika naszego klubu, który to będzie można otrzymać w formie cegiełki po dokonaniu wpłaty gotówkowej w kwocie min. 50 zł jako darowizna dla AKS Beskid. Jest to szalik nietuzinkowy, przygotowany specjalnie na tę okazję. Tego szalika nie będzie można kupić, szczęśliwymi posiadaczami będą tylko te osoby, które dokonają wpłaty pieniężnej dla klubu AKS Beskid w formie darowizny. Środowy mecz z Unią Tarnów będzie kolejną okazją, aby dokonać darowizny i otrzymać szalik. Szaliki będą czekały na darczyńców w kasie biletowej. Liczymy na Państwa zrozumienie, pomoc i hojność. Zarząd AKS Beskid.

Strona gotowa do druku

 W AKS Beskid same oświadczenia
31 Marca 2012 - 11835 Odsłon

Piłka nożna W Klubie sportowym AKS Beskid spore zmiany. Jak informuje strona internetowa klubu: Po wydarzeniach z ostatnich dni, rezygnacje z działalności w Beskidzie złożyły kolejne osoby: wiceprezes Piotr Mazgaj i kierownik drużyny seniorów Józef Walczak. W oficjalnych oświadczeniach odnieśli się do zaistniałej sytuacji. Wczoraj - na tej właśnie stronie pojawiło się kolejne oświadczenie. Tym razem złożył je obecny prezes klubu - Krzysztof Kokoszka, który odniósł się do sytuacji mającej miejsce w ostatnim czasie. W dniu dzisiejszym - swoje oświadczenie złożyli piłkarze. Więcej na temat oświadczeń piłkarzy, obecnych i ustępujących władz klubu podaje strona www.aksbeskid.pl Tam też zapewne pojawi się wkrótce sprawozdanie z dzisiejszego meczu, w którym AKS Beskid zmierzy się z drużyną Lubań Maniowy.

Strona gotowa do druku

 Mirosław Kmieć nowym prezesem Klubu Stu
06 Lutego 2012 - 12301 Odsłon

Piłka nożna Jak dowiedzieliśmy się od ustępującego prezesa Klubu Stu - Piotra Mazgaja, który ze względów zawodowych zrezygnował z pełnienia tej funkcji - nowym prezesem Klubu został wybrany ilością 64,4 % głosów Mirosław Kmieć (Zgłoszono trzy kandydatury - o fotel prezesa ubiegali się jeszcze Piotr Mazgaj z firmy Kama oraz Mieczysław Studniarz - obecny wiceprezes Klubu Stu). Klub Stu zrzesza sympatyków A.K.S. Beskid Andrychów, wspomagając finansowo i moralnie statutową działalność klubu piłkarskiego. Kształtuje postawy moralne i patriotyczne młodzieży, poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play. Chciałbym pogratulować zwycięzcy, oraz życzyć mu wielu sukcesów na nowym stanowisku. Jednocześnie deklaruje wszelką pomoc w miarę pozwalającego mi na to wolnego czasu i obowiązków. Mam nadzieę, ze podobnie jak ja postąpią wszyscy klubowicze, niezależnie od tego którego z kandydatów popierali, bo przecież najważniejszym celem Klubu jest wspólne działanie i wspieranie naszej drużyny. życzy nowemu prezesowi - ustępujący. To Mirosław Kmieć zapoczątkował szereg pozytywnych działań, mających na celu ratowanie przed laty klubu AKS Beskid. Mam nadzieję, a nawet jestem tego pewien, że i teraz nie zabraknie mu zapału w dążeniu do zapewnienia Beskidowi jak najlepszych warunków do dalszego funkcjonowania i rozwoju - dodaje

Strona gotowa do druku

 24 razy niedzielną ciszę przerwał okrzyk - Gol!
12 Września 2011 - 13021 Odsłon

Piłka nożna 24 razy popołudniową, niedzielną ciszę na osiedlu przerwał okrzyk zwycięstwa! Urząd Miejski - Komplet 3:2, Wosana - Cordia 4:2, Pawbol - Adesso 3:2, KA-MA - Wizan 8:0. Ponieważ do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn jedna z nich miała przerwę. Tym razem Drukpress obserwował jak grają przyszli rywale. Pierwsza seria rozgrywek rundy jesiennej - za nami. Za tydzień kolejne mecze Andrychowskiej Ligi Mistrzów Biznesu. Fantastyczna pogoda, rewelacyjne warunki do gry, doping, atmosfera piłkarskiego święta, wśród publiczności znajomi, współpracownicy, szefowie firm, rodziny, kadra samorządowa. Nic dziwnego, że mecze mogły się podobać. Podsumowując - ALMB to bardzo dobry pomysł. Szczegóły w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (3805 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Rusza liga mistrzów biznesu
11 Września 2011 - 15480 Odsłon

Piłka nożna AKS Beskid Andrychów zorganizował amatorską ligę piłkarską - Ligę Mistrzów Biznesu o puchar Burmistrza Andrychowa. Drużyny złożone z pracowników okolicznych firm i instytucji rozpoczynają rywalizacje już dzisiaj. 11 września 2011 r. o godz. 13.30 odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu jesiennego i pierwsze pojedynki ligowe na Orliku przy ul. Lenartowicza w Andrychowie (za Gimnazjum nr 2). Zapraszamy do przyjścia i kibicowania rywalizującym drużynom.

Strona gotowa do druku

 Andrychowska Liga Mistrzów Biznesu w piłce nożnej
25 Sierpnia 2011 - 13027 Odsłon

Piłka nożna AKS Beskid Andrychów zaprasza do uczestnictwa w Andrychowskiej Lidze Mistrzów Biznesu w piłce nożnej. Nad imprezą patronat objął Burmistrz Andrychowa. Liga będzie się składać z drużyn pracowniczych - wszystkich chętnych firm z regionu Andrychowa. Zawodnicy rywalizować będą jesienią i wiosną. Mecze rozgrywane będą w niedziele na boisku "Orlik" (obok Gimnazjum nr 2). Zgłoszenia drużyn oraz więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu 666 30 50 20.

Strona gotowa do druku

 Po latach współistnienia - teraz mówią jednym głosem
18 Czerwca 2011 - 9601 Odsłon

Piłka nożna Andrychowski Klub Sportowy Beskid utworzono 14 grudnia 2007 roku. Był kontynuacją tradycji dawnych andrychowskich klubów sportowych - KS Beskid (1919 - jeden z najstarszych Klubów Sportowych w Polsce!), KS Włókniarz oraz TS Beskidy. 16 czerwca 1989 roku działacze sportowi założyli w Andrychowie Ludowy Zespół Sportowy "Halny", którego sukcesywnie i z poświęceniem budowana historia będzie liczyć sobie prawdopodobnie, co do dnia - 22 lata. Wczoraj - 17. czerwca 2011 r. zarząd klubu LKS Halny rozwiązał się i wszystko wskazuje na to, że te dwa wyjątkowe kluby sportowe LKS Halny i AKS Beskid razem będą tworzyć dalszą historię andrychowskiej piłki - pod szyldem AKS Beskid. Oba kluby w ostatnich latach odnosiły spektakularne sukcesy. Awans AKS Beskid do III ligi i rewelacyjna gra (w kwietniu 2011) drużyny chłopców LKS Halny Futbolowo Team Andrychów rocznik 2000 w Agropoli (Włochy) na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzieży!. Po latach współistnienia oba kluby zamierzają mówić jednym głosem. Życzymy im tego, żeby był to nie tylko głos, ale - wspólny okrzyk zwycięstwa!

Strona gotowa do druku

 Polska - Słowacja : 2:1
07 Czerwca 2011 - 10156 Odsłon

Piłka nożna Kolejny raz na stadionie AKS Beskid w Andrychowie odbyło się ciekawe piłkarskie widowisko. Kibice dopisali, co ważne - było wśród nich wielu rodziców z dziećmi, co jak na polskie warunki jest raczej rzadkim zjawiskiem. Czy Andrychów częściej będzie gościł tego rodzaju drużyny będzie zależało od decyzji PZPN. Miejmy nadzieję, że przelatujący nad stadionem w przerwie meczu ... bocian - był dobrą wróżbą i coś z tego pomysłu dalej sie urodzi. Pierwsza połowa meczu była zdecydowanie bardziej widowiskowa od drugiej. Padły w niej wszystkie 3 bramki. Szczegóły w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (1816 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Zapraszamy na mecz juniorów : Polska - Słowacja
07 Czerwca 2011 - 10105 Odsłon

Piłka nożna W dniu dzisiejszym (wtorek - 7. czerwca 2011 r.) na stadionie AKS Beskid odbędzie się spotkanie towarzyskie reprezentacji Polski juniorów - Polska - Słowacja. Rozpoczęcie - godz. 17.00. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Strona gotowa do druku

 Polska-Słowacja w Andrychowie
22 Maja 2011 - 10374 Odsłon

Piłka nożna 7 czerwca (wtorek) o godzinie 17.00 na stadione AKS Beskid zostanie rozegrany mecz towarzyski reprezentacji juniorów Polska - Słowacja. Szczegóły w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (353 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Co andrychowski Halny zrobił we Włoskiej Agropoli
28 Kwietnia 2011 - 8763 Odsłon

Piłka nożna Z ziemi włoskiej do Polski powróciła z kompletem medali i pucharów andrychowska drużyna chłopców LKS Halny Futbolowo Team Andrychów rocznik 2000. Podczas organizowanego w Agropoli Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Młodzieży młodzi piłkarze rozegrali 11 spotkań - wygrywając wszystkie z nich. Relacja z imprezy dostępna jest na stronie internetowej zespołu oraz stronie www.andrychow.eu Gratulujemy!

Strona gotowa do druku

 Konkurs na stanowisko menedżera klubu AKS Beskid
31 Grudnia 2010 - 9128 Odsłon

Piłka nożna Zarząd Klubu AKS Beskid ogłasza konkurs na stanowisko menedżera klubu. Chęć do pracy, nowatorskie pomysły, ciekawa wizja rozwoju klubu oraz przedstawienie spójnego biznes planu to tylko niektóre z elementów wymaganych od kandydatów. Menedżer AKS Beskid byłby odpowiedzialny za opracowanie i rozwijanie strategii rozwoju klubu, współpracę w pozyskiwaniu nowych zawodników, współpracę z trenerem i zarządem w celu realizacji postawionych zadań sportowych i statutowych działań klubu, innowacyjne spojrzenie na rozwój klubu i obiektów sportowych będących w dyspozycji AKS Beskid oraz skuteczną realizację wytyczonych wraz z Zarządem Klubu planów rozwoju. Szczegóły w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (1635 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Dzień Niepodległości bez meczu i publiczności
10 Listopada 2010 - 8120 Odsłon

Piłka nożna Wszyscy dobrze wiedzą, że przepisowy czas gry na boisku to 90 minut. W każdym meczu bywają takie chwile w których czas biegnie niesłychanie szybko. Piłka w błyskawicznym tempie przechodzi między zawodnikami. Szczególnie szybko wskazówki zegara biegną wtedy, gdy sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry - dodatkowe minuty. Wtedy szczególnie zwracamy uwagę na każde kopnięcie, każdą decyzję piłkarzy rozgrywających spotkanie, zachowanie sędziów. Klub Sportowy Beskid w ubiegłym roku obchodził 90 lat swojego istnienia ... jak 90 minut pięknego meczu w którym uczestniczyło wiele pokoleń andrychowskich piłkarzy. Jak widzimy - sędziowie doliczyli do tamtego spotkania kilka minut. Czy właśnie w tym momencie odbywają się jego decydujące sekundy? Czy Beskid pozostanie na boisku? Lokalne serwisy internetowe, w tym również nieoficjalna strona Klubu AKS Beskid podają wiele niepokojących informacji. Miejmy nadzieję, że bez względu na wynik "spotkania" - Beskid zagra kolejne 90 minut ... 90 lat swojej nowej historii. Zagra dla nas wszystkich! Jest w Beskidzie Małym - Wielki Beskid. Trudno sobie wyobrazić inny scenariusz krajobrazu. Czy po tym spotkaniu dojdzie do starć wśród publiczności? Tyle emocji, a przecież to tylko ... sport? ...

Strona gotowa do druku

 Mecz AKS Beskid - Unia Tarnów - bez udziału kibiców
09 Listopada 2010 - 9500 Odsłon

Piłka nożna Niedługo wisiała na stronie andrychow.pl ulotka zapraszająca kibiców na mecz Beskidu z Unią Tarnów. Od kilku dni, teren Andrychowa pokryły właśnie te ulotki zapraszające na mecz, który jak informuje strona kibiców www.ultrasbeskid.pl Kibicowsko jest najatrakcyjniejszym spotkaniem tej rundy! Kibice Beskidu zwrócili się do wszystkich sympatyków klubu o pomoc w organizacji tego widowiska. Niestety - UWAGA! wiadomość z ostatniej chwili! Mecz AKS Beskid - Unia Tarnów - odbędzie się bez udziału kibiców. Jak informuje Wiceprezes AKS "Beskid" w Andrychowie w sprawie meczu AKS "Beskid" - Unia Tarnów. W związku z niedopełnieniem formalnych obowiązków przez Zarząd Andrychowskiego Klubu Sportowego "Beskid" w Andrychowie o zorganizowaniu masowej imprezy o wysokim stopniu ryzyka, Zarząd AKS "Beskid" informuje, że mecz AKS "Beskid" kontra Unia Tarnów, odbędzie się bez udziału kibiców. W/w okoliczności spowodowane zostały reorganizacją Zarządu AKS "Beskid" w Andrychowie. Za Zarząd Klubu : Wiceprezes AKS "Beskid" w Andrychowie - Adam Wiklik.

Strona gotowa do druku

 Szczęśliwa - Beskid'zka sobota
28 Czerwca 2010 - 8237 Odsłon

Piłka nożna 26 czerwca 2010 r. zapisze się w historii AKS Beskid podwójnie. Tego dnia nie tylko seniorzy osiągnęli sukces - wygrywając mecz z Górnikiem Wieliczka, co było jednym z warunków pozostania drużyny z ulicy Kościuszki w III lidze. Kilka godzin wcześniej, ich młodsi koledzy - drużyna juniorów rozgromiła w Libiążu tamtejszą Janinę - wygrywając ... bagatela 7:0 !!! Tym samym ta niezwykle ciekawie zapowiadająca się drużyna awansowała do Małopolskiej Ligi Juniorów, co jest ewenementem w historii klubu! I co tu dodać? Może kolejny raz - wrócimy się w czasie do majówki Klubu Stu, która odbyła się w Czarnym Groniu i przytoczymy fragment wypowiedzi Prezesa AKS Beskid - Fryderyka Walaszka - do członków Klubu Stu : Robimy dla tego miasta bardzo dobrą robotę! Od czasu gdy udało się to wszystko zorganizować, gdziekolwiek się wypowiadam to nie mówię, że największym sukcesem (tu pewnie sie trener obrazi :) - jest awans do trzeciej ligi, że jest awans juniorów, że są cztery awanse młodszych drużyn - lecz zawsze powtarzam, że największym sukcesem jest to, że w Andrychowie udało sie stworzyć Klub Stu, czego się nie udało stworzyć w innych miastach Polski Brawo Beskid! Brawo Klub Stu! Brawo Andrychów !!!

Strona gotowa do druku

 AKS Beskid Andrychów - Górnik Wieliczka 3:1 !!!
26 Czerwca 2010 - 10086 Odsłon

Piłka nożnaIII liga utrzymana i to w jakim stylu! W czytaj więcej - zapraszamy na szczegółowy fotoreportaż ze spotkania AKS Beskid Andrychów - Górnik Wieliczka !

Czytaj więcej... (9480 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Czy Beskid utrzyma się w III lidze?
25 Czerwca 2010 - 8184 Odsłon

Piłka nożna Sytuacja AKS Beskid nie wygląda w chwili obecnej najlepiej, ale jeszcze nie wszystko stracone. Niestety dalsza historia naszych zawodników w III lidze nie zależy wyłącznie od nich samych. Jedno jest pewne - jutrzejszy mecz z KS Górnik Wieliczka musi być przez nas wygrany. Ta wygrana to jednak nie wszystko. Los Beskidu zależy również od wyniku meczu Naprzodu z Dalinem. Dopiero taka sytuacja - przegrana lub remis Naprzodu z Dalinem i jutrzejsze zwycięstwo Beskidu dają naszym zawodnikom możliwość dalszej gry w III lidze. Wygląda więc, że jutro, będzie naprawdę gorrrące popołudnie. Kościuszki 1 - Stadion Miejski, godzina 18.00! Musicie tam być! Zapewne - wyniki w III lidze będą miały duży wpływ na jeszcze jedno ważne i jak się dowiadujemy - nie mniej gorące wydarzenie! W niedzielę, w zajeździe Złota Rybka odbędzie się nadzwyczajne, walne zebranie członków AKS Beskid. Szczegóły wkrótce ...

Strona gotowa do druku

 W jedności siła
10 Czerwca 2010 - 8270 Odsłon

Piłka nożna Zbliżający sie weekend to czas szczególnego święta. Dni Andrychowa. Imieniny naszego miasta. Święto wszystkich mieszkańców. W tym roku pierwszy raz od kilku lat (na czas remontu części Placu Mickiewicza) Dni Miasta odbędą się podobnie jak przed laty - na stadionie Miejskim. Tych, którzy dawno nie byli w jego okolicach będzie czekała spora niespodzianka. Zmienił się sam stadion, zmieniło się jego otoczenie. To wynik pracy i zaangażowania wielu ludzi. Każda pomoc - ma znaczenie. Każde słowo - ma znaczenie. Wśród tych, którzy jako jedni z pierwszych wyciągnęli pomocną dłoń by ratować historię i tradycje andrychowskiej piłki znaleźli się członkowie Klubu Stu. To dzięki ich pomocy finansowej i wsparciu udało się odbudować drużynę i klub AKS Beskid. Jaka to obecnie jest drużyna i czego zazdroszczą nam inne Kluby Sportowe przeczytać można w artykule-relacji z drugiej Majówki członków Klubu Stu, która odbyła się niedawno w Oberży Czarny Groń. Szczegóły - www.klub100.pl

Strona gotowa do druku

 Czwarty mecz rundy wiosennej - u nas
08 Kwietnia 2010 - 8265 Odsłon

Piłka nożna W najbliższą sobotę o godzinie 16.00 drużyna AKS Beskid zagra czwarty mecz rundy wiosennej - tym razem nie na wyjeździe lecz u siebie - na andrychowskim stadionie. W chwili obecnej zespół znajduje się na 6 miejscu w tabeli rozgrywek III ligi. Przeciwnikiem zawodników z Andrychowskiego Klubu Sportowego Beskid będzie ostatni zespół w tabeli - Hetman Włoszczowa. Zapraszamy do kibicowania w realu, oraz śledzenia postępów naszego trzecioligowego beniaminka - na nieoficjalnej stronie klubu www.aksbeskid.pl Oprócz szeregu bardzo dobrych fotoreportaży w wykonaniu redakcji serwisu (głównie Grzegorza Sroki) można dowiedzieć się tam znacznie więcej o naszej drużynie, prześledzić ich karierę, a na lokalnym forum zapoznać się z aktualnym nastrojem kibiców AKS-u Beskid.

Strona gotowa do druku

 90 lat istnienia AKS Beskid
29 Czerwca 2009 - 8703 Odsłon

Piłka nożna Jeszcze do niedawna ważyły się losy klubu Beskid. Kto by pomyślał kilkanaście miesięcy temu, że 90. lecie istnienia Klubu obchodzone będzie w atmosferze radości z awansu do III ligi i uświetnione meczem z ośmiokrotnym Mistrzem Polski (ostatni tytuł 2006 rok), jedenastokrotnym wicemistrzem Polski, trzynastokrotnym zdobywcą Pucharu Polski i ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów w sezonie 1995/96 - drużyną Legii Warszawa. Co działo się w piątek - 26. czerwca przeczytacie na stronie internetowej Klubu Stu - klubu mającego swój niewątpliwy udział w najnowszej historii AKS Beskid. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu - tutaj

Strona gotowa do druku

 To nie tradycje tworzą Klub
21 Czerwca 2009 - 8502 Odsłon

Piłka nożna Klub sportowy Beskid rośnie w siłę. Nie tylko drużyna seniorów może pochwalić się sukcesami. Juniorzy starsi i młodsi również starają się jak mogą! Inicjatywa podjęta w grudniu 2007 roku, pomoc ludzi dobrej woli zrzeszonych w ramach Klubu Stu z pewnością przyczyniła się do obecnych sukcesów andrychowskich piłkarzy. 29 maja 2009 roku w gościnnych progach oberży Czarny Groń w Rzykach Praciakach zorganizowana została majówka dla członków Klubu Stu. To nie tradycje tworzą klub. Klub tworzą ludzie. To co razem Państwo stworzyliście jest wspaniałe. Dziękuję wszystkim, którzy tworzą Klub Stu, którzy wspomagają finansowo AKS Beskid powiedział w trakcie spotkania Mirosław Kmieć - trener-zawodnik AKS Beskid. Więcej na temat spotkania można dowiedzieć się na stronie internetowej Klubu Stu www.klub100.pl

Strona gotowa do druku

 AKS Beskid Andrychów w III lidze!
16 Czerwca 2009 - 9704 Odsłon

Piłka nożna Trudno byłoby wymyślić sobie lepszy prezent z okazji 90-lecia klubu sportowego jak awans do wyższej ligi. W sobotę, 13 czerwca prawie półtora tysiąca widzów obserwowało mecz Beskid Andrychów - Skawa Wadowice. Andrychowianie wygrali 3:1 uzyskując tym samym awans do III ligi. Fotorelacja ze spotkania dostępna jest na stronie internetowej klubu AKS Beskid - www.aksbeskid.pl która zapewne już wkrótce w menu głównym zamiast linku IV liga zamieści upragniony od dawna link do tabel ligi III! W tym miesiącu kibiców piłki nożnej w naszym mieście czeka jeszcze kolejna wielka atrakcja. Świętowanie 90-lecia Beskidu uświetni pierwszy zespół Legii Warszawa! (mecz 26 czerwca o godzinie 17.00)

Strona gotowa do druku

 Zagrali o Puchar
09 Czerwca 2009 - 9659 Odsłon

Piłka nożna Tradycyjnie - w rocznicę nadania szkole imienia Armii Krajowej odbył się turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły ZS ZDZ w Andrychowie. Piłkarzom z ZS zabrakło trochę szczęścia w rzutach karnych i ostatecznie w walce o I miejsce ustąpili kolegom z "Włókiennika". Królem strzelców został Konrad Kukieła. W czytaj więcej - kilka fotografii z turnieju

Czytaj więcej... (300 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Z podwórka na stadion ... Realu Madryt
02 Czerwca 2009 - 8737 Odsłon

Piłka nożna W poniedziałek (8 czerwca) pobliski Czaniec stanie się areną wielkich piłkarskich emocji. Odbędzie się tam śląski finał IX Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", w którym udział wzięło udział prawie 2 tys. dzieci z województwa śląskiego. Najlepsze z nich będą w Czańcu walczyć o cenne trofea, a także o przepustkę do Wielkiego Finału Turnieju, w którym stawką jest wyjazd na stadion Realu Madryt.

Czytaj więcej... (331 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych
26 Maja 2009 - 9836 Odsłon

Piłka nożna Z okazji rocznicy nadania szkole imienia Armii Krajowej Zespół Szkół ZDZ w Andrychowie zaplanował oprócz okolicznościowych imprez i spotkań również wydarzenia sportowe - turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych gminy Andrychów. Zapraszamy miłośników piłki nożnej na stadion AKS Beskid w dniu 04 czerwca 2009 r. na turniej o Puchar Dyrektora Szkoły. Rozpoczęcie turnieju - godzina 9.00

Strona gotowa do druku

 Gimnazjaliści zagrają na nowych boiskach
30 Kwietnia 2009 - 8790 Odsłon

Piłka nożna Ich rodzice mogli tylko pomarzyć o grze na takich obiektach sportowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - jeszcze w tym roku uczniowie Gimnazjum nr 2 w Andrychowie będą się cieszyć z nowego boiska, a właściwie - kompleksu sportowego zbudowanego w ramach programu "Moje Boisko Orlik 2012" składającego się z boiska do piłki nożnej o wymiarach 30x62 m oraz boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 19,1x32,1 m. Boiska mają być gotowe do 30 września 2009 r. Burmistrz Andrychowa ogłasza przetarg nieograniczony pn.: Budowa kompleksu sportowego w Andrychowie w ramach Programu "Moje Boisko Orlik 2012". Szczegóły - tutaj

Strona gotowa do druku

 W sobotę zagrają dla Bacy!
08 Stycznia 2009 - 10693 Odsłon

Piłka nożna Zapraszamy wszystkich serdecznie na Mecz i Turniej charytatywny dla Bacy, który odbędzie się 10 stycznia (sobota) 2009 roku na hali sportowej Gimnazjum nr1 w Andrychowie. Wystąpią między innymi młodzieżówka Cracovii Kraków, Sandecja Nowy Sącz, GKS Tychy, Janina Libiąż i gospodarze - AKS Beskid Andrychów. Mecz charytatywny dla Bacy zagrają oldboye KS Beskid Andrychów kontra "Przyjaciele Bacy" - w której to drużynie zagrają między innymi Tomasz Moskała, Łukasz Basiak i Marek Kudłacik.

Strona gotowa do druku

 VIII edycja Polish Media Cup w Andrychowie - fotoreportaż
15 Listopada 2008 - 8979 Odsłon

Piłka nożna Tylu dziennikarzy największych polskich stacji telewizyjnych prawdopodobnie nigdy jednocześnie nie gościło w naszym mieście. 13 listopada na Hali Sportowej Gimnazjum nr 1 w Andrychowie gościliśmy uczestników VIII edycji Polish Media Cup. Wydarzenia tej rangi są nie tylko atrakcyjnymi wydarzeniami sportowymi! To także promocja miejsca w którym są organizowane. Andrychów dołączył tym samym do grona miast w których zorganizowano tego typu zawody sportowe. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego wydarzenia. Na boisku spotkali się najlepsi piłkarze-dziennikarze redakcji Canal+, TVP Sport, TVN, Super Express, Polska-The Times, Sport, Przeglądu Sportowego, Eurosport. Zanim sportową rywalizację rozpoczęli dziennikarze odbył się nie mniej zacięty turniej młodych piłkarzy w którym uczestniczyły drużyny szkół podstawowych z terenu Gminy Andrychów - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Andrychowa! Zapraszamy na fotoreportaż dostępny na stronie internetowej - www.ckiw.andrychow.pl tutaj

Strona gotowa do druku

 AKS Beskid nie dał rywalowi żadnych szans
31 Sierpnia 2008 - 10379 Odsłon

Piłka nożna "Pogrom. Tak jednym słowem określić można to, co stało się w sobotnie popołudnie na andrychowskim stadionie. Beskidowcy z nawiązką odegrali się piłkarzom z Maniów za porażkę w ostatnim meczu zeszłego sezonu. Tak rozpoczyna się najświeższy artykuł na stronie Klubu Sportowego "AKS Beskid" po zwycięstwie Beskidu nad Wolskim Lubań Maniowy. Szczegóły - tutaj

Strona gotowa do druku

 Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich Gminy Andrychów
22 Maja 2008 - 10154 Odsłon

Piłka nożna W ramach obchodów Dnia Patrona, Zespół Szkół w Andrychowie im. Armii Krajowej ZDZ Katowice, zaprasza na Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich Gminy Andrychów, który odbędzie się na Stadionie Sportowym AKS "Beskid" w dniu 2.06.2008r. Najlepsza drużyna otrzyma Puchar Dyrektora Szkoły, a Król Strzelców - Puchar Prezesa AKS "Beskid". Początek rozgrywek godz. 9.00.

Strona gotowa do druku

 Dlaczego stadion w tygodniu jest zamknięty?
17 Maja 2008 - 9476 Odsłon

Piłka nożna Takie pytanie wpłynęło do redakcji andrychow.pl kilka dni temu. Zarówno brama główna jak i furtka boczna, którą spacerujący w ciągu tygodnia wchodzili na obiekt sportowy, w tym na "małe boiska" jest obecnie zamknięta. Powodem takiej decyzji - mówi Członek Zarządu, zawodnik i jednocześnie trener AKS Beskid Mirosław Kmieć - było niewłaściwe zachowanie "niektórych" odwiedzających stadion. Szczególnie uciążliwe dla gospodarzy obiektu było ciągłe sprzątanie "śmieci" pozostawianych w trakcie tygodnia - zwłaszcza na trybunach. "Śmieci" to moje - bardzo łagodne określenie tego wszystkiego, co wymienił wzburzony trener. Zamknięcie bramy głównej i furtki obok bramy nie znaczy jednak, że obiekt jest całkowicie zamknięty dla mieszkańców Andrychowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na teren stadionu wejść bramą obok trybun. Brama ta jest otwarta w tygodniu do póżnych godzin popołudniowych. Przypominamy, że stadion sportowy jest obiektem chronionym. Przebywanie na nim poza godzinami do tego wyznaczonymi przez osoby nieupoważnione jest zabronione.

Strona gotowa do druku

 W sobotę : AKS Beskid - Garbarnia Kraków
15 Kwietnia 2008 - 9935 Odsłon

Piłka nożna Grzegorz Sroka - administrator nieoficjalnej strony klubu AKS Beskid www.aksbeskid.pl napisał do nas : Już w najbliższą sobotę od godziny 17:00 AKS Beskid podejmować będzie najbardziej utytułowany klub IV ligi. Do Andrychowa przyjedzie mistrz Polski z 1931 roku, 25. zespół w tabeli wszechczasów I ligi - Garbarnia Kraków. Podopieczni Mirosława Kmiecia zapewne bardzo będą chcieli odgryźć się za jesienną porażkę 0:6 w Krakowie, a Garbarnia kiepsko rozpoczęła wiosnę, wygrywając tylko jedno spotkanie. Moc sportowych emocji gwarantowana. Przypominamy, że mecz Beskidu to nie tylko piłka nożna. Widzowie znów będą mieli szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród (weekend w ośrodku Czarny Groń, bilety do Parku Linowego, gaśnice) w biletowej loterii. Do każdej wejściówki dołączony jest kupon na jazdę konną oraz napój. Kobiety i dzieci wchodzą za darmo!

Strona gotowa do druku

 W najbliższą niedzielę - rewanż
04 Kwietnia 2008 - 9092 Odsłon

Piłka nożna Po serii trzech wyjazdowych spotkań w IV lidze małopolskiej, drużyna AKS Beskid wraca na własny stadion przy ulicy Kościuszki 1. Podopieczni Mirosława Kmiecia już w niedzielę od godziny 16:00 będą mieli szansę na rewanż za jesienną porażkę 1:4 w Tuchowie. Przypominamy, że mecz Beskidu to nie tylko piłka nożna! W biletowej loterii na kibiców czekają cenne nagrody (domek na weekend w ośrodku Czarny Groń, bilety do Parku Linowego, gaśnice Ogniochron). Najmłodsi kibice również mogą spodziewać się nie lada atrakcji - do każdego biletu dołączony jest kupon na przejażdżkę konną. Będzie również zainstalowana wielka zjeżdżalnia dla dzieci. Zgłodniali nie tylko sportowych emocji będą mogli zjeść danie z grilla, a do każdego biletu dołączony jest napój. Pamiętajcie - kobiety i dzieci wchodzą na mecz za darmo!

Strona gotowa do druku

 Grają o Wembley
17 Marca 2008 - 10912 Odsłon

Piłka nożna Rozpoczęły się zapisy do kolejnej, VIII edycji Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Tak więc - piłki nożnej ciąg dalszy! Tym razem - zapraszamy do zapoznania sie z materiałem przesłanym do redakcji andrychow.pl przez Dział Public Relations, Maspex Spółka z o.o. Grupa Maspex Wadowice : To największy w Polsce turniej piłki nożnej dla dziesięciolatków i młodszych dzieci. Patronat honorowy nad rozgrywkami objęli: Leo Beenhakker, UEFA - Program Grassroots, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ekstraklasa. Po raz pierwszy dziecięcy turniej uzyskał wsparcie Trenerów Młodzieżowych Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, którzy weszli w skład Sztabu Szkoleniowego Turnieju. Uczestnicy tegorocznej edycji Turnieju zagrają o nagrodę główną: Puchar Tymbarku oraz wyjazd na stadion Wembley. Na małych piłkarzy czekają też inne wspaniałe nagrody. Dodatkowo - każda z drużyn, która zgłosi się do Turnieju, otrzyma piłkę, a 500 pierwszych trenerów - profesjonalny gwizdek.

Czytaj więcej... (6901 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Nowa karta w historii andrychowskiej piłki nożnej
17 Marca 2008 - 12224 Odsłon

Piłka nożna Ostatni weekend - piątek i sobota 14/15 marca 2008 r. przejdzie z pewnością do historii andrychowskiej piłki nożnej. Kolejne dwie ważne daty po 14 grudnia 2007 roku, kiedy to zmieniły się władze klubu. Dwa dni - a ile emocji. Ale - zacznijmy od początku - jest piątek 14 marca. Hala Sportowa i niespotykane wcześniej w Andrychowie wydarzenie - prezentacja Zarządu i zawodników AKS Beskid. Cel - prosty, jasny i przejrzysty - Chcemy pokazać, że w IV lidze również da się prowadzić klub profesjonalnie - stwierdził członek Zarządu Klubu AKS Beskid i grający trener Mirosław Kmieć. A co działo się tego wieczoru - zobaczcie klikając w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (7665 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 AKS Beskid Andrychów - oficjalna prezentacja
05 Marca 2008 - 14590 Odsłon

Piłka nożna W lokalnym środowisku sportowym to wydarzenie bezprecedensowe. Start rundy wiosennej w IV lidze małopolskiej poprzedzony zostanie oficjalną prezentacją zespołu AKS Beskid Andrychów. - Oprócz zawodników przedstawiony zostanie też kibicom nowy zarząd, który podjął się starań dążących do odbudowy andrychowskiej piłki - mówi Mirosław Kmieć. - Całe spotkanie będzie trwało około godziny. Chcemy również zaprezentować kibicom piłkarzy oraz nowy sprzęt, w którym grać i trenować będziemy wiosną. Liczymy, że hala wypełni się do ostatniego miejsca - dodaje grający trener i członek zarządu zarazem. Oficjalna prezentacja Beskidu odbędzie się na hali sportowej MKS Andrychów 14 marca - start o 17:00. Wszystkich gorąco zapraszamy!

Czytaj więcej... (143 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion"
14 Kwietnia 2007 - 12913 Odsłon

Piłka nożna Strona internetowa Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że zaczyna się siódma edycja Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar TYMBARKU przeznaczonego dla dziewczynek i chłopców w wieku do 10 lat. To jeden z największych w Polsce projektów tego typu, wpisujący się w edukację sportową dzieci. Zgłoszenia - do 7 maja. Więcej szczegółów o turnieju - tutaj

Strona gotowa do druku

 Turniek piłki nożnej
26 Stycznia 2007 - 11453 Odsłon

Piłka nożna W sobotę (27 stycznia) odbędzie się szósta edycja turnieju piłki nożnej organizowanego przez LKS Halny z okazji Wyzwolenia Andrychowa. W zawodach wystąpi dziesięć zespołów: Orzeł Wieprz, Huragan Inwałd, Burza Roczyny, Halniak Targanice, Leskowiec Rzyki, Gronie Zagórnik, Łysa Góra Zawadka, Znicz Sułkowice Bolęcina, Skawa Witanowice, Halny Andrychów. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00 na sali Gimnazjum nr 1 w Andrychowie. Wcześniej, bo o 8.30 drużyny zostaną rozlosowane do poszczególnych grup. Zawody będą sędziowane przez Władysław Nowaka, Ottona Szpadę oraz Alszera Gromotko. Kibiców zapraszamy na trybuny.

Strona gotowa do druku

 Murawa do poprawki
10 Sierpnia 2006 - 12652 Odsłon

Piłka nożna Uskok na płycie boiska w Andrychowie grozi kontuzjami zawodników - mówią w Małopolskim Związku Piłki Nożnej. Kibice Beskidów Andrychów zastanawiają się, kiedy zobaczą w akcji swój zespół. Póki co, ich stadion ciągle nie jest dopuszczony, a w Małopolskim Związku Piłki Nożnej w Krakowie twierdzą, że będzie to możliwe, gdy andrychowski stadion spełni wymogi licencyjne. Więcej na ten temat w dzisiejszym Dzienniku Polskim.

Strona gotowa do druku

 Beskidy Andrychów w IV lidze!
01 Czerwca 2006 - 13580 Odsłon

Piłka nożna Na 5 kolejek przed końcem sezonu andrychowianie zapewnili sobie awans do IV ligi! Po mogącym się podobać, wyrównanym spotkaniu, Beskidy pokonały wicelidera z Brzeszcz 2:0. Oba zespoły miały kilka bardzo dobrych sytuacji na strzelenie gola, jednak to piłkarze z Andrychowa potrafili wykorzystać 2 błędy rywali i ostatecznie potwierdzić, że w tym sezonie są najlepsi! Źródło www.beskidy-andrychow.pl

Strona gotowa do druku

 Mentalność do poprawki
08 Marca 2006 - 14411 Odsłon

Piłka nożna Beskidy Andrychów, lider wadowickiej "okręgówki", w kolejnym meczu w ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny, pokonał Wawel Kraków 6-0 (3-0). Mecz rozegrano na boisku w Kobiernicach.

Strona gotowa do druku

 Beskid najlepszy
01 Lutego 2006 - 13162 Odsłon

Piłka nożna Finałowy mecz Turnieju Halowego o Puchar Burmistrza Andrychowa przyciągnął tylu kibiców, że zajęli oni niemal do ostaniego miejsca trybunę hali sportowej Gimnazjum nr 1. Pierwsze miejsce w turnieju (po raz trzeci z rzędu) zdobył Beskid Andrychów. Ponieważ to trzeci triumf tego zespołu - puchar przeszedł na własność do lidera okręgówki. Organizator turnieju - Halny - nie podtrzymał dobrej tradycji występów w tym Turnieju i zajął dopiero VII miejsce. Więcej szczegółów na stronie www.halny-andrychow.pl

Strona gotowa do druku

 Zapraszamy na turniej!
24 Stycznia 2006 - 11957 Odsłon

Piłka nożna Jak informuje strona internetowa www.halny-andrychow.pl - w ostatnią sobotę stycznia tj. 28.01.06 odbędzie się V Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. Będzie on rozgrywany na sali przy Gimnazjum nr 1. Ma wystąpić 10 drużyn: Halny Andrychów (gospodarz), Znicz Bolęcina (obrońca trofeum), Beskidy Andrychów, Leskowiec Rzyki, Halniak Targanice, Burza Roczyny, Gronie Zagórnik, Łysa Góra Zawadka, Huragan Inwałd, Skawa Witanowice.

Czytaj więcej... (1120 bajtów więcej) Strona gotowa do druku


PostNuke Powered Site, GNU/GPL Licence, Administracja : wins@andrychow.pl , Telefon 502 740628
Wszystkie loga, znaki handlowe, treść, fotografie oraz skrypty i moduły na tej stronie należą do ich właścicieli.
Regulamin świadczenia usług :: Polityka prywatności :: Redakcja Za treść ogłoszeń i reklam nie odpowiadamy
Polityka strony dotycząca cookies
Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i polityką strony dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.