Środa , 21 Marca 2018 - 03:58 
Szukaj  
Reklama
Katalog Firm
 · Losowa Firma :
Centrum Kosmetyki estetycznej, pielęgnacyjnej i laserowej - Bogusława Breczko · Zobacz więcej informacji o tej firmie w Katalogu Firm
Katalog Firm
Ostatnio do Katalogu Firm dołączyły Firmy :

Widpol S.C. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie, gwintowanie·Zobacz opis tej Firmy
Dom Weselny Zielona Skarpa - Powiat Wadowicki, Andrychów, Sułkowice·Zobacz opis tej Firmy
FOLMAR - Marek Chrapkiewicz - Producent Opakowań Foliowych·Zobacz opis tej Firmy
DRUKPOL - Centrum Obsługi Biurowej·Zobacz opis tej Firmy
Szkółka Krzewów Ozdobnych - Justyna i Jan Piekiełko·Zobacz opis tej Firmy
Zobaczcie

Stowarzyszenie
Uniwersytet
Trzeciego Wieku
w Andrychowie

Krótkofalarski
Klub Łączności
Delta SP9KUP

Licznik
Dzisiaj:137
Miesiąc:19824
Ten rok:71399
Ogólnie:5215295

Od dnia 01.05.2002
Pokaż wszystkie artykuły tego tematu.

 Koncert Jacka Wójcickiego z zespołem
20 Marca 2014 - 7117 Odsłon

Nasi sąsiedzi Gminne Centrum Kultury w Polance Wielkiej zaprasza na wydarzenie kulturalne realizowana w ramach projektu "Remont i wyposażenie Publicznej Biblioteki Gminnego Centrum Kultury połączonego z wydarzeniem kulturalnym promującym zrealizowany projekt w Polance Wielkiej i Dolinie Karpia" Wydarzenie przewidziano na 13 kwietnia 2014 r. Godzina 16.00 - otwarcie wystawy, promocja czytelnictwa i spotkanie z pisarzem. Godz. 17.30 - Koncert Jacka Wójcickiego z zespołem. Operacja współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo. Podczas imprezy odbędzie się prezentacja i degustacja wypieków oraz potraw przygotowanych według tradycyjnych receptur. Wstęp wolny.

Czytaj więcej... (139 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Klub Kulinarnego Podróżnika w Wieprzu zaprasza do nowej siedziby
11 Marca 2014 - 7294 Odsłon

Nasi sąsiedzi Czas na nowe spotkanie Klubu Kulinarnego Podróżnika w Wieprzu. Klub zmienił lokal na większy i nowszy. Obecnie spotkania będą odbywały się w Wieprzu 219. Jest to budynek dawnej agronomówki, a obecnie biblioteka. Klub mieści się na I piętrze, a spotkania będą rozpoczynały się o 19. To taka lokalna czasoprzestrzeń :) Najbliższe spotkanie - Jordania! Ten w dużej części pustynny kraj jest tyglem, gdzie wielka przeszłość miesza się z piaskami i skałami wypalonego słońcem terytorium. W tym niegościnnym świecie żyją jednak ludzie którzy słyną z gościnności i tradycyjnego stylu życia. O tak ciekawym kraju - 14 marca o godzinie 19:00 opowie Tomasz Nowak z Kęt. Organizatorzy planują przygotowanie falafla a po spotkaniu zaplanowano konferencję. Andrychow.pl poleca i zaprasza!

Strona gotowa do druku

 Ela Adamiak wystąpi 12 marca o godz. 19:30 w ROK Zator
26 Lutego 2014 - 7707 Odsłon

Nasi sąsiedzi Ela Adamiak - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku. Bilety na koncert w cenie 30 złotych do nabycia w ROK w Zatorze. Więcej o Eli Adamiak i koncercie w czytaj więcej.

Czytaj więcej... (1177 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Pomóżmy sąsiadom z Wieprza w głosowaniu. Robią dobrą robotę dla swojej społeczności!
18 Października 2013 - 8632 Odsłon

Nasi sąsiedzi Stowarzyszenie NADZIEJA od lat pomaga lokalnej społeczności Gminy Wieprz. W tym roku Stowarzyszenie to stara się o prestiżową nagrodę najlepszej NGO w Małopolsce. Jeżeli aprobujecie ich działania, prosimy - zagłosujcie i poproście innych by głosowali. Stowarzyszenie realizuje takie ciekawe działania jak Klub Kulinarnego Podróżnika, wycieczki, wyjazdy, projekty dla setek ludzi. Nie zapominamy również o tym, że podczas ostatniego głosowania na rzeke roku wsparli nas swoimi głosami! Informacje o Stowarzyszeniu dostępne są tutaj Stowarszyszenie ma mało czasu więc prosimy o wsparcie naszych sąsiadów z pobliskiego Wieprza! Plebiscyt o tytuł "Laureata Nagrody Internautów - Konkursu Kryształy Soli" toczy się do 30 października. Plebiscyt znajduje się na portalu krakow.naszemiasto.pl

Strona gotowa do druku

 "Szyc" Teatru Barakah z Krakowa na scenie w Wadowicach
16 Marca 2013 - 8521 Odsłon

Nasi sąsiedzi Najbliższe spotkanie w ramach wadowickiego repertuaru teatralnego "TeatrAkcje" już 24 marca (niedziela) o godz. 17:30 w Wadowickim Centrum Kultury! Po ciepłym przyjęciu spektaklu "Klinika Dobrej Śmierci" (listopad 2011) w wykonaniu Teatru BARAKAH z Krakowa, tym razem WCK oraz Stowarzyszenie "Grupa PRÓG" zaprasza na kolejną produkcję tego zespołu - "Szyc" w reżyserii Any Nowickiej z muzyką Renaty Przemyk!

Czytaj więcej... (1005 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 W Wadowicach Piknik Rodzinny "Ale Cyrk!"
31 Lipca 2012 - 10287 Odsłon

Nasi sąsiedzi W Wadowicach już w najbliższą niedzielę (5 sierpnia 2012) na bulwarach nad rzeką Skawą (Wenecja) odbędzie się Piknik Rodzinny "Ale Cyrk!". Począwszy od godziny 17:00 czeka nas masa cyrkowych atrakcji, m. in. gigantyczne bańki mydlane, quado-rowery, warsztaty cyrkowe, zabawy dla dzieci, konkursy i gry rodzinne z nagrodami, pokaz BodyPaintingu oraz kino plenerowe! Szczegóły w czytaj więcej.

Czytaj więcej... (1414 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Wiatrowe wzgórza
26 Kwietnia 2012 - 10275 Odsłon

Nasi sąsiedzi Wszyscy (no... prawie wszyscy) znamy przejmującą chłodem, ale i zawierającą oazy spokoju i ciepła jedyną napisaną przez Emily Jane Brontë powieść - Wichrowe Wzgórza. Ilekroć (a zdarza nam się to kilka razy w roku) przyroda i pogoda sprawia, że powietrze jest czyste, niebo spokojne, a światło korzystne - wybieramy się na przejażdżdżkę na nasze lokalne, może nie wichrowe, ale z pewnością wiatrowe wzgórza w Wieprzu. Jest tam wiele ciekawych tras spacerowych i rowerowych pozwalających podziwiać majestatyczne panoramy Beskidów, płaszczyzny i gradienty na których tuż obok siebie graniczą obrazy stworzone przez naturę i człowieka. Ciszę miejsca przerywa przedziwna muzyka wygrywana na naprężonych strunach masztu pomiarowego, sugerującego, że może już wkrótce to miejsce zmieni się w przekaźnik energii wiatru. Czy tak będzie? Zobaczymy. Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej sesji zdjęciowej, wykonanej w przeciągu :) ostatnich kilku tygodni.

Czytaj więcej... (1713 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Warsztaty tańców romskich
23 Kwietnia 2012 - 10336 Odsłon

Nasi sąsiedzi Dom Kultury w Zatorze poinformował nas właśnie o warsztatach tańców romskich, które będą prowadzone przez Bogusławę Delimatę - pochodzącą z Wrocławia tancerkę flamenco i malarkę. B. Delimata od wielu lat mieszka w Granadzie, gdzie doskonali swój warsztat. Jest założycielką grupy Encuentro Flamenco y La Bogusha y su grupo. Współpracowała z wieloma artystami, byli to m.in. Ana Sola, Pilar Alonso, Curro de la Chicuela, Carlos Torres "Llaguita". Bezpłatne warsztaty rozpoczną się w najbliższa sobotę, 28. kwietnia o godz. 10:30 (czas trwania ok. 4 godziny, w tym 1 godz. przerwy). Zapisy i informacje: 33 8412166, sekretariat@okzator.pl Czy w Andrychowie znajdą się osoby chętne do udziału w warsztatach? Z pewnością!

Strona gotowa do druku

 Piękne rzeźby Mieszka Tylki i Święto Karpia
03 Lipca 2011 - 12317 Odsłon

Nasi sąsiedzi Już dawno szukaliśmy okazji, by na żywo obejrzeć prace tego artysty. Mieszko Tylka. Absolwent Rzeźby krakowskiej ASP, który obecnie jest profesorem tej uczelni (Pracownia Rzeźby na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki). Pierwszy raz mieliśmy okazję poznać jego twórczość ... w momencie gdy powstawał andrychow.pl ... 11 lat temu - w Krakowskich Sukiennicach. Teraz, po latach spotkaliśmy go znowu, podczas wystawy odbywającej się w ramach Festiwalu Małopolska Wielu Kultur w Galerii Szklanej podczas Święta Karpia w pobliskim Zatorze. Artysta jest również autorem ogromnej płaskorzeźby (ok. 15m x 10m) - "Stolica Doliny Karpia", znajdującej się na ścianie szczytowej ratusza w Zatorze. Dodatkowo - obejrzeliśmy jak u naszych sąsiadów wygląda "Święto Karpia" - ambasadora okolicy - karpia zatorskiego, posiadającego chronioną nazwę pochodzenia, wpisaną do unijnych rejestrów. Wybaczcie, mimo, że te dwie informacje raczej nie mają ze sobą wspólnego mianownika - połączyliśmy je w jeden fotoreportaż.

Czytaj więcej... (3207 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 I Szkolny Międzynarodowy Turniej Fryzjerski
14 Maja 2009 - 14026 Odsłon

Nasi sąsiedzi 21. maja 2009 r. o godz. 11.00 w sali kameralnej Domu Kultury w Wadowicach (ul. Teatralna 1) odbędzie się I Szkolny Międzynarodowy Turniej Fryzjerski "W Bajkowej Krainie" Wadowice 2009. Organizatorzy konkursu: Zespół Szkół w Wadowicach ZDZ w Katowicach - Uzupełniające Technikum Fryzjerskie, Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie ZDZ w Katowicach - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Fryzjer, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Wadowicach zapraszają serdecznie młodzież - uczniów Szkół Zawodowych i Techników fryzjerskich do udziału w konkursie. Patronat honorowy nad imprezą objęli : Marek Polak - Poseł na Sejm RP, Mirosław Nowak - V-ce Starosta Powiatu Wadowickiego. Patronat medialny : Dziennik Polski, www.andrychow.pl

Strona gotowa do druku

 Ratuj się kto może! Dinozaury w Zatorze!
29 Kwietnia 2009 - 20465 Odsłon

Nasi sąsiedzi Czy ludziom grozi zagłada? Po bardzo dłuuuuugiej nieobecności "żywe dinozaury" pokazały się w pobliskim Zatorze! Niektóre, ze względu na swoją wielkość przyjeżdżały do parku w kawałkach. Gdzie? Do DinoZatorLandu. Gdyby ktoś chciał zbudować podobny park od "zera" musiałby zaczekać ... kilkaset lat. Tyle bowiem liczą sobie najstarsze drzewa zatorskiego parku dinozaurów - parku rozrywki (którego docelową powierzchnię przewiduje się na ok. 10 hektarów!) będącego rodzinnym przedsięwzięciem Państwa Łysoniów. Szczegóły - fotoreportaż w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (5818 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 V Festiwal "Na Rozdrożach"
09 Kwietnia 2009 - 13254 Odsłon

Nasi sąsiedzi W tym roku już po raz piąty odbędą się Ogólnopolskie Akademickie Spotkania Podróżnicze "Na Rozdrożach". To doskonała okazja by móc "zwiedzić bez paszportu" wiele fascynujących zakątków świata. Podczas dwudniowej imprezy odwiedzimy pięć kontynentów. Złożymy wizytę w Urugwaju, Argentynie, Boliwii, Peru, Chile, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Tadżykistanie, Maroko, wybierzemy się także na Wyspy Kanaryjskie, Ukrainę, Norwegię i zdobędziemy dach świata, czyli Mount Everest. Na wszystkie te spotkania serdecznie zapraszamy 25 i 26 kwietnia 2009 roku do Instytutu Geografii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach przy ul. Świętokrzyskiej 15. Szczegóły www.festiwal.xa.pl

Strona gotowa do druku

 DJ FEEL-X(Kaliber 44) w Wadowicach
08 Lipca 2008 - 15042 Odsłon

Nasi sąsiedzi Agencja SpikeCOM.org zaprasza na ostatnią już część cyklu imprez Black Saturday Nights vol.11! - 12 lipca do wadowickiego klubu ER! Tym razem wystąpi legenda polskiego djingu, a mianowicie: DJ Feel-X(Kaliber 44, Mad Crew). Przypominamy, że w cyklu imprez Black Saturday Nights grali dwa Was tacy DJ jak: Animisiewasz Sratt, Daniel Drumz, Duże Pe, DJ Bambus, DJ Bart, DJ Black, DJ Celownik, DJ Ike, DJ Mahu, DJ Mini, DJ Pistolet, DJ Spox, DJ Żusto, DJ Vip oraz duet producencki Returners.

Czytaj więcej... (1147 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 FU & DJ MINI Soundsystem 1 maja!
26 Kwietnia 2008 - 15513 Odsłon

Nasi sąsiedzi Agencja SpikeCOM.org zaprasza w najbliższy czwartek tj. 1 maja 2008 roku na Soundsystemową Majówkę. To kolejne spotkanie - tym razem z warszawskim raperem FU z Zipery, a także z DJ'em Mini dj'ejem takich zespołów jak MOR W.A. czy Bez Cenzury. Zapowiada się kolejna gorąca impreza w rytmach rap i dancehall. Szczegóły w czytaj więcej...

Czytaj więcej... (1747 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 DJ Bambus & DJ Mahu - Black Saturday Nights vol.6
27 Lutego 2008 - 16670 Odsłon

Nasi sąsiedzi BIR PUB & Agencja SpikeCOM.org zapraszają w najbliższą sobote tj. 1 marca 2008 roku na Black Saturday Night vol.6. To kolejne spotkanie - tym razem z DJ'em Mahu z MaxFloRec, a także z DJ'em Bambusem dj'ejem takich legend polskiej sceny hip-hopowej jak Paktofonika czy Pokahontaz. Zapowiada się kolejna gorąca impreza w rytmach rap, funky, r'n'b i dancehall. Szczegóły w czytaj więcej...

Czytaj więcej... (1982 bajtów więcej) Strona gotowa do druku


PostNuke Powered Site, GNU/GPL Licence, Administracja : wins@andrychow.pl , Telefon 502 740628
Wszystkie loga, znaki handlowe, treść, fotografie oraz skrypty i moduły na tej stronie należą do ich właścicieli.
Regulamin świadczenia usług :: Polityka prywatności :: Redakcja Za treść ogłoszeń i reklam nie odpowiadamy
Polityka strony dotycząca cookies
Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i polityką strony dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.